IMPULSE, Předkopávání - zakopávání
Kód produktu: IF-LEGM
Doprava a platba
Posilovací stroj IF-LEGM pro předkopávání a zakopávání v sedě od IMPULSEFITNESS s rotujícím válcem umožňujícím nastavit mnoho výchozích pozic. Také je velice jednoduché a praktické přepnout z předkopávání na zakopávání. Předkopávání posiluje přední část stehen a zakopávání posiluje hamstringy. Opora zad a sedlo je nastavitelné pro zdravotně optimální pozici těla a pro celkové větší stabilitu při tréninku.
Klíčové vlastnosti
Konstrukce
- Posilovací stroj pro předkopávání a zakopávání v sedě
- Snadné přepnutí z předkopávání na zakopávání
- Rotující válec umožňuje nastavit 20 různých výchozích poloh
- Nosnost: do 150 kg
Opěra zad
- Nastavitelná opora zad pro optimální pozici těla
- Zajišťuje maximálně stabilní polohu zad při cvičení
- Pohodlné a tuhé pěnové polstrování
Fixace nohou
- Polohovací fixace nohou
- Kvalitní a pohodlné pěnové polstrování
Trn na kotouče
- Trn na zátěžové kotouče o O 25 mm
- Trn lze za pomoci redukce IF-CONV redukovat z 25 mm na 50 mm pro OL kotouče
- Kotouče NEJSOU součástí dodávky

Záruční doba: 36 měsíců
Parametry
| Barva | Stříbrná |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Norma | EN 20957 - S |
| Polohovací opěra zad | Ano |
| Polohovací sedák | Ne |
| Přepravní kolečka | Ne |
| Výška | 90 cm |
| Váha | 44 kg |
| Šířka | 99 cm |
| Délka | 111 cm |
| Nosnost | 150 kg |
Ke stažení
catalog-immpulse-fitness-cardio-2016.pdf
(pdf, 17.1 MB)
25990-0911029461.pdf
(pdf, 2.5 MB)
25991-0911124839.pdf
(pdf, 36 MB)













