MIMOŘÁDNÉ LETNÍ SLEVY 15% NA VÝROBKY ZNAČEK JORDAN, ZIVA, ADIDAS A REEBOK! PLATÍ OD 15.6.2023 DO 30.9.2023!

Činkové sety

Činky jsou základním sportovním náčiním pro domácí posilování. Díky cvičení s činkami dokonale posílíte svaly. Obrovskou výhodou činek je jejich poměr ......

Činky jsou základním sportovním náčiním pro domácí posilování. Díky cvičení s činkami dokonale posílíte svaly. Obrovskou výhodou činek je jejich poměrně nízká cena a ohromná variabilita cviků. Sada jednoručních činek je absolutní základ pro chod domácího posilování nebo spokojenost zákazníků jakéhokoliv fitness centra. V naší nabídce naleznete řadu činkových setů. Rozdíly jsou samozřejmě váhové, designové ale především materiálové. Pokud se zaměříme na činky od značky IRONLIFE, máme k dispozici širokou škálu možností.

Pokud chcete ušetřit ve Vaší domácí posilovně místo a máte možnost do prostoru umístit pouze stojan pro jeden pár činek, jsou nakládací jednoruční činky pro Vás to pravé! Během několika sekund si můžete vybrat zátěž, kterou chcete a soustředit se pouze na trénink. Nakládací činky se skládají z os, přičemž na jejich koncích se nachází závaží tvořené kotouči. Tento typ činek doporučujeme pouze pro domácí cvičení, jelikož nešetrné zacházení může činky zásadně poškodit.

Zvolte si dle Vašich potřeb to nejvhodnější. 

Zobrazit více
Zobrazit méně