Plavková sezóna je za rohem! Opravdu extrémní jarní slevy Vás určitě potěší a zpříjemní Vám nákup u nás!

Činky a závaží

V této kategorii naleznete bohatou nabídku sportovních doplňků, jako jsou činky, činkové sety a závaží. Zvolte si dle Vašich potřeb to nejvhodnější ......

V této kategorii naleznete bohatou nabídku sportovních doplňků, jako jsou činky, činkové sety a závaží. Zvolte si dle Vašich potřeb to nejvhodnější.

Činky jsou základním sportovním náčiním pro domácí posilování. Díky cvičení s činkami dokonale posílíte svaly. Obrovskou výhodou činek je jejich poměrně nízká cena a ohromná variabilita cviků. Lehké činky jsou skvělou volbou pro ženy, kdy jim pomohou skvěle zformovat postavu. Těžší činky jsou skvělé naopak pro muže, kde jim napomohou vybudovat svalovou hmotu a zvýšit sílu.

Závaží na činky slouží jako závaží k nekonečnému množství cviků s osami. Vybírat můžete z kotoučů o průměru otvoru 25 a 50 mm o různých vahách. Některé kotouče také disponují otvory pro úchop, což je užitečné především u kotoučů s vyšší váhou. Cena kotoučů se odvíjí od značky a kvality provedení a použitých materiálů. Dražší kotouče jsou perfektně vyváženy, takže požitek ze cvičení je naprosto nesrovnatelný s levnými čínskými kopiemi.

Zobrazit více
Zobrazit méně