Plavková sezóna je za rohem! Opravdu extrémní jarní slevy Vás určitě potěší a zpříjemní Vám nákup u nás!

Lavice na nohy

Posilovací lavice na nohy jsou skvělým domácím pomocníkem, jak si zpevnit a posílit spodní část těla. Správná lavice by měla mít dokonale pevnou a sta ......

Posilovací lavice na nohy jsou skvělým domácím pomocníkem, jak si zpevnit a posílit spodní část těla. Správná lavice by měla mít dokonale pevnou a stabilní konstrukci, odolné polstrování a široké množství možností pro nastavení opěrky a sedáku. Všechny stroje v této kategorii vyžadují závaží v podobě kotoučů, které se musí na stroj přikládat. Kotouče nejsou součást balení stroje. Mezi posilovací lavice na nohy spadá několik typů laviček. Naleznete zde Leg press, Předkopávání v leže, Zakopávání v leže, Lavice navýpony (lýtka), nebo Hack dřep.

Posilovací lavice na nohy by měly být opět co možná nejvíce adaptabilní na vaší postavu. Platí, že čím lépe je možné nastavit konstrukci, tím lepší, bezpečnější a efektivnější je pak provedení cviků. Cviky na nohy tak odcvičíte, ať už jste úplnými začátečníky, nebo pokročilejšími sportovci. Při výběru vhodné posilovací lavičky dbejte na výběr odolného polstrování, které v ideálním případě zajišťuje komfort při tréninku a zároveň opět snižuje riziko zranění.

V naší nabídce můžete vybírat z posilovacích lavic na nohy od výrobců ATX, IMPULSE, BRUTE FORCE, Tuff-Stuff nebo IRONLIFE.

Zobrazit více
Zobrazit méně