Otevřeli jsme rekonstruovaný e-shop Posilovaci-stroje.com. Při příležitosti této události obdrží prvních 100 zákazníků slevu ve výši 5%. Slevy neplatí pro již zlevněné produkty nebo produkty v akci. Slevový kupón pro použití v košíku: SLEVA5

Lavice na biceps

Biceposvá posilovací lavice (scottova lavice) je velmi robustní a odolná lavice pro trénink zpravidla s rovnou osou nebo jednoručními činkami. Jedná s ......

Biceposvá posilovací lavice (scottova lavice) je velmi robustní a odolná lavice pro trénink zpravidla s rovnou osou nebo jednoručními činkami. Jedná se o izolovaný cvik, kdy procvičíte konkrétní svalou skupinu bicepsů s minimálním zapojením jiných svalových skupin. Cvičení na scottové lavici rozšířil Larry Scott, držitel prvního ocenení Mr. Olympia.

Opět, jako u výběru každé posilovací lavičky, platí několik pravidel. Ideální posilovací lavice by Vám měla nabídnout stabilní pevnou oporu u které nehrozí, že se převrhnete a zraníte se. Dále dbejte na výběr odolného polstrování, které v ideálním případě zajišťuje komfort při tréninku a zároveň opět snižuje riziko zranění. Dle typu lavičky může být důležitá i prostorová náročnost.

V nabídce naleznete lavice na biceps od výrobců ATX, IMPULSE nebo Tuff-Stuff. Vyberte si z naší široké nabídky posilovací lavice ostatní dle Vašich preferencí.

Zobrazit více
Zobrazit méně