Plavková sezóna je za rohem! Opravdu extrémní jarní slevy Vás určitě potěší a zpříjemní Vám nákup u nás!

Lavice na biceps

Biceposvá posilovací lavice (scottova lavice) je velmi robustní a odolná lavice pro trénink zpravidla s rovnou osou nebo jednoručními činkami. Jedná s ......

Biceposvá posilovací lavice (scottova lavice) je velmi robustní a odolná lavice pro trénink zpravidla s rovnou osou nebo jednoručními činkami. Jedná se o izolovaný cvik, kdy procvičíte konkrétní svalou skupinu bicepsů s minimálním zapojením jiných svalových skupin. Cvičení na scottové lavici rozšířil Larry Scott, držitel prvního ocenení Mr. Olympia.

Opět, jako u výběru každé posilovací lavičky, platí několik pravidel. Ideální posilovací lavice by Vám měla nabídnout stabilní pevnou oporu u které nehrozí, že se převrhnete a zraníte se. Dále dbejte na výběr odolného polstrování, které v ideálním případě zajišťuje komfort při tréninku a zároveň opět snižuje riziko zranění. Dle typu lavičky může být důležitá i prostorová náročnost.

V nabídce naleznete lavice na biceps od výrobců ATX, IMPULSE nebo Tuff-Stuff. Vyberte si z naší široké nabídky posilovací lavice ostatní dle Vašich preferencí.

Zobrazit více
Zobrazit méně