Plavková sezóna je za rohem! Opravdu extrémní jarní slevy Vás určitě potěší a zpříjemní Vám nákup u nás!

Univerzální lavice

Univerzální posilovací lavice patří k vůbec nejoblíbenějším nákupům mezi domácími posilovacími lavicemi. Jedná se o typ posilovací lavičky s nastavite ......

Univerzální posilovací lavice patří k vůbec nejoblíbenějším nákupům mezi domácími posilovacími lavicemi. Jedná se o typ posilovací lavičky s nastavitelnou oporou zad a zároveň i s nastavitelným sedákem. Polohovací posilovací levice se hodí do každé domácí posilovny. Díky univerzálním posilovacím lavicím můžete provádět velké množství cviků s jednoručními činkami nebo s jakýmkoliv typem osy. Skvěle se tak polohovací svaly hodí na procvičení celé horní poloviny těla, nicméně ji můžete použít jako oporu při výpadech nebo jako platformu pro výstupy. Obrovskou výhodou univerzálních posilovacích lavic je, že je možné u nastavit oporu zad (u kvalitnějších lavic máte k dispozici až 10 různých nastavení pro maximální různorodost tréninku) a zároveň si můžete nastavit i sedák do několika různých pozic. Některé typy univerzálních laviček lze doplnit o příslušenství. Typicky je lze rozšířit o adaptéry na předkopávání, nebo zakopávání.

V nabídce máme zařazeno několik variant těchto laviček od výrobců ATX, IMPULSE, Tuff-Stuff, IRONLIFE a další. Opět, jako u výběru každé posilovací lavičky, platí několik pravidel. Ideální posilovací lavice by Vám měla nabídnout stabilní pevnou oporu u které nehrozí, že se převrhnete a zraníte se. Dále dbejte na výběr odolného polstrování, které v ideálním případě zajišťuje komfort při tréninku a zároveň opět snižuje riziko zranění.

Zobrazit více
Zobrazit méně