Plavková sezóna je za rohem! Opravdu extrémní jarní slevy Vás určitě potěší a zpříjemní Vám nákup u nás!

Multipress

Posilovací stroje Multipress v posledních letech získaly na popularitě. Nabízejí neuvěřitelné množství různých druhů cvičení v zároveň extrémně kompak ......

Posilovací stroje Multipress v posledních letech získaly na popularitě. Nabízejí neuvěřitelné množství různých druhů cvičení v zároveň extrémně kompaktním stroji. Multipress je skvělou volbou pro každého, kdo chce dokonale procvičovat celé tělo. V kategorii Multipress nabízíme široký výběr posilovacích konstrukcí, které mají v sobě zabudovanou pojezdovou osu. S touto osou lze pohybovat pouze vertikálně, proto je tento typ stroje vyhledáván především začátečníky, kteří si ještě nejsou jistí pohybem s volnou osou. Multipress můžete použít pro procvičení celého těla a vymyslet s ním řadu cviků. Většina multipressů je vybavena i odkládacími trny pro uskladnění kotoučů a držáky pro olympijskou osu, takže multipress lze použít i jako posilovací klec nebo stojan na dřepy. Součástí dalšího vybavení bývá hrazda a výškově nastavitelné zarážky, které mohou zamezit případnému zranění. Samozřejmostí je také rozšíření o další příslušenství, jako jsou adaptéry, úchopy nebo posilovací lavice. Multipress nalezne své místo jak v domácí posilovně, tak v profesionálních fitness centrech.

Dodáváme posilovací stroje - multipress od renomovaných výrobců ATX, BRUTE FORCE, IMPULSE, Tuff Stuff nebo IRONLIFE. Vždy se jedná o masivní konstrukci s vysokou stabilitou. Jednotlivé konstrukce se od sebe samozřejmě liší důležitými parametry, rozměry, nosností a výčtem možného použití. Vždy se však jedná o poctivé zpracování, které Vám umožní bezpečný trénink s volnými váhami.

Zobrazit více
Zobrazit méně