Plavková sezóna je za rohem! Opravdu extrémní jarní slevy Vás určitě potěší a zpříjemní Vám nákup u nás!

Profi fitness

TVOŘÍME ÚSPĚŠNÁ FITNESS CENTRA S RYCHLOU EKONOMICKOU NÁVRATNOSTÍ A JAKO PŘÍMÝ DOVOZCE MINIMALIZUJEME VAŠE POŘIZOVACÍ NÁKLADY JAK NA ZŘÍZENÍ FITNESSCEN ......

TVOŘÍME ÚSPĚŠNÁ FITNESS CENTRA S RYCHLOU EKONOMICKOU NÁVRATNOSTÍ A JAKO PŘÍMÝ DOVOZCE MINIMALIZUJEME VAŠE POŘIZOVACÍ NÁKLADY JAK NA ZŘÍZENÍ FITNESSCENTRA TAK I NA JEHO NÁSLEDNOU ÚDRŽBU! SERVIS V ČR A SR ZAJIŠTĚN VLASTNÍMI ZAMĚSTNANCI!

Při návrhu posilovny pro komerční využití je našim cílem zákazníkovi doporučit takové vybavení posilovny, které bude odpovídat plánovanému využití provozovny z hlediska návštěvnosti, očekávanému segmentu klientů, nákladům na pořízení a praktičnosti v průběhu provozu. Aby byly plně uspokojeny potřeby zákazníků Vašeho fitness centra, fitness studia, komerční posilovny, nebo klubové posilovny, vždy se věnujeme individuálně Vašim potřebám a představám. Naše práce začíná osobní schůzkou a sběrem informací. Na tomto základě vypracujeme návrh, kde definujeme jednotlivé zóny a doporučíme optimální řešení na základě našich zkušeností v oboru. Následně vypracujeme 2D a 3D modely budoucí posilovny, kde zohledníme veškeré připomínky. Poté je na řadě realizace a náš tým. Kompletní vybavení posilovny Vám dodáme a nainstalujeme, na základě smlouvy se postaráme i o následný servis.

Veřejná fitness centra vybavujeme profesionálními produkty s přijatelnými pořizovacími cenami a také následně s velmi nízkými náklady na údržbu a servis. Produkty IMPULSE FITNESS mají velmi dobrý poměr cena/kvalita. Běžecké pásy, ergometry, crossové trenažéry a posilovací stroje IMPULSE FITNESS se řadí do TOP světové kvality, v této továrně se vyrábí mnoho produktů pro jiné světové značky. Nabídku se snažíme zákazníkům přizpůsobit na míru dle požadované kvality a cenového rozpětí, které jsou ochotni investovat do vybavení svého klubu. Z amerických výrobců již přes patnáct let spolupracujeme s průkopníky, kteří byli u zrodu výroby prvních posilovacích strojů v USA, firmou TUFF STUFF. Biomechanika jejich posilovacích strojů patří díky zkušenostem konstruktérů k nejkvalitnějším na světě.

Všechny doplňky v posilovně – KOTOUČE, ČINKY, KETTLEBELLS  další pomůcky realizujeme od značek IRONLIFE nebo ATX. Od velmi úspěšné značky ATX doporučujeme zákazníkům vybavení silové zóny – Power rack, hrazdy, cvičebné konstrukce ke zdi i volně stojící. ATX je specialista pro tento segment a jeho výrobky, určené zejména pro německý trh, jsou na nejvyšší kvalitativní úrovni.  

Zobrazit více
Zobrazit méně