Plavková sezóna je za rohem! Opravdu extrémní jarní slevy Vás určitě potěší a zpříjemní Vám nákup u nás!

Kettlebells

Z historie kettlebell je třeba říci, že podoba, ve které ho známe nyní, vychází z Ruska. Zde toto závaží nazývají girja a má dlouhou historii, která s ......

Z historie kettlebell je třeba říci, že podoba, ve které ho známe nyní, vychází z Ruska. Zde toto závaží nazývají girja a má dlouhou historii, která sahá až do období carského Rusku. Jedná se o odlité závaží ve tvaru koule, která má ze spodku zploštělý povrch a na vrchní straně je opatřen uchem. Kettlebell je náčiní ideální pro funkční trénink. Pohyb během cvičení není omezován a závaží tak kopíruje přirozený pohyb svalového aparátu. Díky velikému rozptylu hmotností může s kettlebell cvičit i úplný začátečník. Cviky cílí především na posílení rukou prsního svalstva a zádových svalových skupin.

Kettlebell je vhodný pro jedince, kteří touží po zvýšení svalové vytrvalosti, chtějí snížit procento tělesného tuku a komplexně zvýšit dynamiku svého pohybu. S kettlebelly cvičí i přední sportovci a profesionální atleti. Pro samotné cvičení je z fyzikálního hlediska podstatným faktem to, že má kettlebell posunuté těžiště mimo centrum úchopu. To v důsledku znamená, že během cvičení se těžiště vektorově mění a svalům se tak dostává efektivnějšího cvičení. Při cvičení navíc Klienti nutně zapojují i stabilizační svaly a dochází také k vítanému vylepšení pohybové koordinace

Kettlebell v bodech :
• Dochází k neustálému střídání zpevnění a uvolnění svalů
• Vytváří se zátěž jak pro svalový, tak pro kardiovaskulární systém, a tím posilujeme náš nejcennější sval
• Dochází k rozvíjení síly jak výbušné a maximální, tak vytrvalostní
• Vede k rozvoji rychlosti, pohyblivosti a pružnosti

Zobrazit více
Zobrazit méně

Kettlebells

JAKÉ PROFESIONÁLNÍ KETTLEBELLS LZE KOUPIT U NÁS?

Přehled kettlebell

V našem internetovém obchodě najdete různé kettlebelly, jako jsou klasické kettlebelly litinové, Profesionální COMPETITION kettlebelly, Style urethanové Kettlebells. Kettlebell je velmi praktický doplněk, díky kterému bude vaše cvičení ještě efektivnější.

Co jsou to kettlebelly a k čemu je můžete využít?

Kettlebell je závaží, které můžete použít při kondičních cvičeních, jako jsou dřepy a přítahy. Kettlebelly se od ostatních závaží liší tím, že toto příslušenství má tvar těžké dělové koule, vyrobené obyčejně z kovu, s rukojetí. Pro mnoho lidí je kettlebell dobrou náhradou za jiné váhy, jako jsou činky a úchopové trenažéry. Kettlebelly se ideálně hodí ke ztížení stávajících cvičení. S kettlebelly můžete výrazně zvýšit sílu úchopu, ale také zvýšit svou sílu při zvedacích cvičeních nebo chůzi. Kettlebelly zlepší vaši svalovou sílu, ale také flexibilitu a vytrvalost. Procvičíte i svalové skupiny, na které byste jinak dosáhli hůře: například celá záda a svaly kolem boků.

Naše nabídka kettlebellů

Prodáváme kettlebelly a příslušenství ke kettlebell kromě jiných závaží a tréninkového příslušenství. V našem internetovém obchodě najdete kettlebelly vyrobené z oceli, plastu, gumy a litiny. Samozřejmě můžete měnit i váhu: Máme ve svém sortimentu standardní váhy kettlebellů 4 kg, 8 kg, 10 kg, 12 kg, 14 kg, 16 kg, 18 kg, 20 kg, 24 kg, 28 kg a 32 kg. Díky tomu si vždy kupujete kettlebell, který je vhodný pro vás a váš trénink. Máte na výběr i ve vzhledu: vsaďte na skutečný, klasický ruský kettlebell nebo si vyberte ten s moderním urethanovým designem a v různém barevném provedení.

Výhoda Kettlebells od nás:

Máme velmi široký sortiment přímo od výrobce. Nenakupujete s obchodní přirážkou. Zakoupíte u nás posilovací stroje, posilovací lavice, podložky a další posilovací potřeby. V sortimentu kettlebellů si také můžete vybrat mezi různými variantami. Naše firma zboží odesílá svým zákazníkům denně, takže se svými novými kettlebelly můžete začít hned. Využijte také poradenství a servis Fitness Prodejce: díky třicetiletým zkušenostem vám jistě můžeme pomoci dále.

Kettlebell Vám může pomoci:

zintenzivnit svůj stávající trénink

aby vaše tělo silnější