IMPULSE Posilňovací stroj na nohy IF-LEGM
Kód produktu: IF-LEGM
Doprava a platba
Posilňovací stroj IF-LEGM na predkopávanie a klopanie v sede od spoločnosti IMPULSEFITNESS s otočným valcom, ktorý umožňuje nastaviť mnoho štartovacích polôh. Je tiež veľmi jednoduché a praktické prejsť z predkopávania na zakopávanie. Predkopávanie posilňuje prednú časť stehien a zakopávanie posilňuje hamstringy. Chrbtová opierka a sedlo sú nastaviteľné pre zdravotne optimálnu polohu tela a celkovo väčšiu stabilitu počas tréningu.
Klíčové vlastnosti
Konstrukce
- Posilovací stroj pro předkopávání a zakopávání v sedě
- Snadné přepnutí z předkopávání na zakopávání
- Rotující válec umožňuje nastavit 20 různých výchozích poloh
- Nosnost: do 150 kg
Opěra zad
- Nastavitelná opora zad pro optimální pozici těla
- Zajišťuje maximálně stabilní polohu zad při cvičení
- Pohodlné a tuhé pěnové polstrování
Fixace nohou
- Polohovací fixace nohou
- Kvalitní a pohodlné pěnové polstrování
Trn na kotouče
- Trn na zátěžové kotouče o Ø 25 mm
- Trn lze za pomoci redukce IF-CONV redukovat z 25 mm na 50 mm pro OL kotouče
- Kotouče NEJSOU součástí dodávky

Parametre
| Farba | Stříbrná |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Norma | EN 20957 - S |
| Polohovacie podpera | Ano |
| Polohovacie sedadlo | Ne |
| Prepravné kolesá | Nie |
| Výška | 90 cm |
| Hmotnosť | 44 kg |
| Šířka | 99 cm |
| Dĺžka | 111 cm |
| Nosnosť | 150 kg |
Stiahnúť
catalog-immpulse-fitness-cardio-2016.pdf
(pdf, 17.1 MB)
25990-0911029461.pdf
(pdf, 2.5 MB)
25991-0911124839.pdf
(pdf, 36 MB)











