Nastaviteľná lavička IRONLIFE s predkopávaním
Táto štandardná posilňovacia lavica zo série IRONLIFE kombinuje straddlea stumble, čím ponúka efektívny tréning celého tela. Robustná konštrukcia rámu je vyrobená z vysoko kvalitnej 1,5 mm hrubej ocele so špeciálnou matnou lakovou úpravou, ktorá zabraňuje prípadnej korózii. Okrem iného má moderný dizajn a mechanickú podporu s bezpečnostným zámkom pre maximálnu bezpečnosť počas tréningu. Lavicu možno nastaviť do niekoľkých polôh (6 polôh operadla a 5 polôh sedadla). Lavica obsahuje aj adaptér na precvičovanie svalov dolnej časti tela. Modul je navrhnutý na použitie štandardných olympijských závaží, ktoré možno rozšíriť a doplniť o redukciu a dve pružinové objímky.
Klíčové vlastnosti
Nastavitelná posilovací lavice IRONLIFE s přídavným modulem pro efektivní posilování nohou- Robustní konstrukce vyrobena z 1,5 mm ocelové trubky
- Robustní provedení zajišťující velkou stabilitu
- Pohodlné čalounění o tl. 80 mm, včetně prošívání a s vysokou hustotou pro maximální komfort během cvičení
- Čalounění v černo-červeném provedení je odolné proti potu a roztržení, snadné na údržbu
- Povrch je opatřen matným práškovým lakováním, který chrání ocel před korozí
- Opatřeno přepravními kolečky pro snadnou manipulaci s lavicí
- Protiskluzové pogumované nohy zaručují extra stabilitu a ochranu podlahy
- Velikost konstrukce: (d) 160 x (š) 80 x (v) 130 cm
- Maximální zatížení: do 150 kg
- Lze nastavit do 6 různých poloh
- Přes vodorovnou polohu až do polohy s negativním sklonem
- Chromovaná posuvná lišta pro snadné nastavení polohy
- 65 mm zesílená opěra zad pro pohodlnější cvičení
- 5 poloh nastavení sedadla
- Přídavný modul pro předkopávání a zakopávání v sedě
- Vhodné pro extra náročný trénink nohou
- Včetně trnu na kotouče o ø 30 mm, volitelně rozšiřitelný na ø 50 mm pomocí adaptéru
- Redukce na trny a 2x pružinový uzávěr (30 a 50 mm) již součástí dodávky
- Mohutné pěnové válečky pro fixaci nohou
- Čalouněno umělou kůží

V ceně je již zahrnuto:
| Farba | Červená | Černá |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Norma | EN 20957 - H |
| Polohovacie podpera | Ano |
| Polohovacie sedadlo | Ano |
| Prepravné kolesá | Áno |
| Výška | 130 cm |
| Hmotnosť | 34 kg |
| Šířka | 82 cm |
| Dĺžka | 160 cm |
| Nosnosť | 150 kg |
| Nosnost včetně váhy závaží | 150 kg |
| Text 1 | Trn na kotouče 30 mm |















