IRONLIFE; Posilovací lavice Adjustable Bench
Tato standardní posilovací lavice z řady IRONLIFE kombinuje překopávání a zakopávání, a nabízí efektivní cvičení celého těla. Stabilní konstrukce rámu je vyrobena z kvalitní oceli o tloušťce 1,5 mm se speciálním povrchem matného lakování, který předchází případné korozi. Mimo jiné disponuje moderním designem a mechanickou podporou s bezpečnostním zámkem pro maximální zajištění během vašeho tréninku. Lavici lze upravit do několik poloh nastavení (6 poloh opěradla a 5 poloh sedadla). Součástí lavice je také adaptér pro procvičování svalů ve spodní části těla. Modul je určen pro použití standardního olympijského závaží, který lze rozšířit a doplnit pomocí redukce a dvou pružinových objímek.
Klíčové vlastnosti
Nastavitelná posilovací lavice IRONLIFE s přídavným modulem pro efektivní posilování nohou- Robustní konstrukce vyrobena z 1,5 mm ocelové trubky
- Robustní provedení zajišťující velkou stabilitu
- Pohodlné čalounění o tl. 80 mm, včetně prošívání a s vysokou hustotou pro maximální komfort během cvičení
- Čalounění v černo-červeném provedení je odolné proti potu a roztržení, snadné na údržbu
- Povrch je opatřen matným práškovým lakováním, který chrání ocel před korozí
- Opatřeno přepravními kolečky pro snadnou manipulaci s lavicí
- Protiskluzové pogumované nohy zaručují extra stabilitu a ochranu podlahy
- Velikost konstrukce: (d) 160 x (š) 80 x (v) 130 cm
- Maximální zatížení: do 150 kg
- Lze nastavit do 6 různých poloh
- Přes vodorovnou polohu až do polohy s negativním sklonem
- Chromovaná posuvná lišta pro snadné nastavení polohy
- 65 mm zesílená opěra zad pro pohodlnější cvičení
- 5 poloh nastavení sedadla
- Přídavný modul pro předkopávání a zakopávání v sedě
- Vhodné pro extra náročný trénink nohou
- Včetně trnu na kotouče o o 30 mm, volitelně rozšiřitelný na o 50 mm pomocí adaptéru
- Redukce na trny a 2x pružinový uzávěr (30 a 50 mm) již součástí dodávky
- Mohutné pěnové válečky pro fixaci nohou
- Čalouněno umělou kůží

V ceně je již zahrnuto:
Záruční doba: 36 měsíců
| Barva | Červená | Černá |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Norma | EN 20957 - H |
| Polohovací opěra zad | Ano |
| Polohovací sedák | Ano |
| Přepravní kolečka | Ano |
| Výška | 130 cm |
| Váha | 34 kg |
| Šířka | 82 cm |
| Délka | 160 cm |
| Nosnost | 150 kg |
| Nosnost včetně váhy závaží | 150 kg |
| Text 1 | Trn na kotouče 30 mm |

















