Plavková sezóna je za rohem! Opravdu extrémní jarní slevy Vás určitě potěší a zpříjemní Vám nákup u nás!

Posilovací stroje na kotouče

Posilovací stroje na kotouče (eng. „plate loaded“) nabízejí perfektní úroveň bezpečí a pohodlí a zároveň dávají možnost dosažení působivých výsledků. ......

Posilovací stroje na kotouče (eng. „plate loaded“) nabízejí perfektní úroveň bezpečí a pohodlí a zároveň dávají možnost dosažení působivých výsledků. Plate loaded patří mezi nejúčinnější posilovací stroje a díky konstrukci s využitím nejvyšších standardů biomechaniky poskytují skvělý silový trénink. Cvičením na těchto posilovacích strojích se zaměřujte na budování síly a imitujete tak pohyby při cvičení s klasickou olympijskou osou.

Na rozdíl od posilovacích věží, které tvoří zátěž z cihliček, se na tento typ posilovacích strojů nakládají přímo kotouče, které můžete vybírat z různých váhových kategorií. Kotouče můžete obyčejně volit mezi litinovou a pogumovanou verzí. Litinové kotouče jsou levnější, ale někomu může vadit jejich cinkání o sebe při cvičení a při manipulaci. Proto většina zákazníků volí pogumované kotouče, které jsou příjemné na manipulaci a při cvičení nejsou tak slyšet. Všechny stroje v této kategorii mají k dipozici i odkládací trny na kotouče, kde můžete právě nepotřebné kotouče uskladnit a ušetřit tak prostor.

Naše široká nabídka zahrnuje kvalitní posilovací stroje od žádaných výrobců, jako je ATX nebo BRUTE FORCE, které jsou vhodné i pro domácí trénink. Vyberte si stroj na posilování dle Vašich potřeb.

Zobrazit více
Zobrazit méně