Plavková sezóna je za rohem! Opravdu extrémní jarní slevy Vás určitě potěší a zpříjemní Vám nákup u nás!

Lavice na břicho

Posilovací lavice na břicho je skvělým domácím pomocníkem pro vypracování břišních svalů. Dražší modely mohou být nastavitelné jako hyperextenze, tudí ......

Posilovací lavice na břicho je skvělým domácím pomocníkem pro vypracování břišních svalů. Dražší modely mohou být nastavitelné jako hyperextenze, tudíž na stejné lavice můžete procvičit i zádové svaly. Správná lavice by měla mít dokonale pevnou a stabilní konstrukci a odolné polstrování, které v ideálním případě zajišťuje komfort při tréninku a zároveň opět snižuje riziko zranění. Další obrovskou výhodou je polohovatelnost těchto lavic. Díky tomu si můžete nastavit sklon zádové opěrky do různých úhlů a zvýšit tak účinek cvičení. Začátečníci mohou začít s menším úhlem a postupem času úhel zvětšovat tak, aby byl trénink stále efektivní. U některých lavic je také možné nastavit konstrukci s polstrováním pro zapření nohou.

V nabídce naleznete lavice na břicho od výrobců ATX, IMPULSE, Tuff-Stuff nebo IRONLIFE. Vyberte si z naší široké nabídky posilovacích lavic na břicho dle Vašich potřeb a požadavků.

Zobrazit více
Zobrazit méně