Plavková sezóna je za rohem! Opravdu extrémní jarní slevy Vás určitě potěší a zpříjemní Vám nákup u nás!

Hyperextenze

V této kategorii naleznete lavice heperextenze, které spadají do skupiny posilovacích lavic zaměřené na procvičení zádového svalstva. Ideální lavice n ......

V této kategorii naleznete lavice heperextenze, které spadají do skupiny posilovacích lavic zaměřené na procvičení zádového svalstva. Ideální lavice na záda by Vám měla nabídnout stabilní pevnou konstrukci u které nehrozí, že se převrhnete a zraníte během cvičení.

Dále by měla být lavice na záda snadno nastavitelná. Optimální nastavení spočívá ve výškovém nastavení opory a fixace nohou. Pokud nelze lavičku na záda přizpůsobit tělesným proporcím sportovce, je její pomoc poloviční. Dále dbejte na výběr odolného polstrování, které v ideálním případě zajišťuje komfort při tréninku a zároveň opět snižuje riziko zranění. Pokud jste si vybrali takto odladěnou lavičku, cviky na záda odcvičíte, ať už jste úplnými začátečníky, nebo pokročilejšími sportovci

Mezi nejprodávanější patří IMPULSEFITNESS, které jsou velmi odolné. Mnohé lavice mají fixní úhel náklonu, některé lze i úhlově polohovat. V naší nabídce naleznete další posilovací lavice na záda od výrobců ATX, Tuff-Stuff nebo IMPULSEFITNESS.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Hyperextenze

Hyperextenzní cvičení je jednou z nejlepších věcí, které můžete udělat pro posílení spodní části zad. Vytváří dynamické protažení vašich zad a rozdíl pocítíte během několika dní. A možná nejlepší je, že to zvládnete v pohodlí domova na běžné hyperextenzní lavici.

 

Hyperextenze prováděné na konzistentním základě jsou jednou z nejlepších věcí, které můžete udělat pro své zdraví dolní části zad. Jsou nejen skvělým cvičením pro záda, jsou také jedním z nejlepších cviků pro prevenci zranění dolní části zad. Většina ortopedů se shoduje na tom, že jednou z nejlepších věcí, které můžete udělat pro spodní část zad, je cvičení na hyperextenzní lavici.

 

Existuje celá řada různých hyperextenzí, které můžete provádět, ale základní jsou:

  • Hyperextenze šikmá bez možnosti volby náklonu stehenní opěrky
  • Hyperextenze šikmá s možností volby náklonu stehenní opěrky
  • Hyperextenze rovná

 

Tato cvičení nejen posílí a vyléčí zranění dolní části zad, ale také se v budoucnu vyhnou zranění dolní části zad. Zpevňování spodní části zádového svalstva je opravu vysoká prevence proti budoucím úrazům a bolestem zad.