Plavková sezóna je za rohem! Opravdu extrémní jarní slevy Vás určitě potěší a zpříjemní Vám nákup u nás!

Lavice bench press

Posilovací benchpress lavice jsou skvělým domácím pomocníkem pro rozvoj objemu a síly prsních svalů. Benchpress je typ posilovací lavice, která může m ......

Posilovací benchpress lavice jsou skvělým domácím pomocníkem pro rozvoj objemu a síly prsních svalů. Benchpress je typ posilovací lavice, která může mít nastavitelnou oporou zad a sedák, nebo může být složena pouze z rovné lavice a držáků osy. Dražší bench má v sobě zabudované ocelové zarážky, které jsou důležité pro Vaši bezpečnost a to především pokud zkoušíte velké váhy nebo cvičíte sami. Některé modely přichází i s trny, sloužící pro uskladnění právě nepoužívaných kotoučů. Benchpress posilovací lavička Vám umožní provádění cviků nejen s olympijskou osou, ale také samozřejmě i s jednoručními činkami. 

Pokud hledáte způsob je posilnit Vaše prsní svaly a tricepsy, v této sekci naleznete posilovací lavice na bench-press od výrobců ATX, IMPULSE nebo Tuff-Stuff určené pro domácí posilovny, ke kterým řípadně zde můžete najít i příslušenství v podobě výškově nastavitelných stojanů pro ol. osu. V nabídce máme zařazeno několik variant konstrukcí. Opět, jako u výběru každé posilovací lavičky, platí několik pravidel. Ideální posilovací lavice by Vám měla nabídnout stabilní pevnou oporu u které nehrozí, že se převrhnete a zraníte se. Dále dbejte na výběr odolného polstrování, které v ideálním případě zajišťuje komfort při tréninku a zároveň opět snižuje riziko zranění.

Zobrazit více
Zobrazit méně