Plavková sezóna je za rohem! Opravdu extrémní jarní slevy Vás určitě potěší a zpříjemní Vám nákup u nás!

Funkční trenér a kladkové stroje

Kladkové posilovací stroje získali v poslední době velkou oblibu při tréninku. Jsou skvělou volbou pro posilování celého těla, zejména zad, s možností ......

Kladkové posilovací stroje získali v poslední době velkou oblibu při tréninku. Jsou skvělou volbou pro posilování celého těla, zejména zad, s možností nastavení odporu buď vybráním zátěže na zátěžovém sloupci z cihliček a nebo přidáním nebo odebrání kotoučů, které máte externí. Kladkové stroje jsou vhodné jak pro pokročilejší sportovce i pro začátečníky a neměly by chybět v žádné domácí posilovně.

Díky systému kladek můžete zvedat větší váhu závaží ve srovnání se zvedáním pomocích volných závaží. Odpor můžete nastavovat dle vašich možností vybráním zátěže na zátěžovém sloupci, kde můžete pomocí kličky regulovat zátěž, nebo přidáváním a odebíráním kotoučů. 

Velkou výhodou kladkových strojů je fakt, že můžete svaly procvičit nejenom při koncentrické kontrakci ale i při excentrické. Kladkové posilovací stroje jsou ideální pro posílení jednotlivých svalových skupin nebo jedné poloviny těla, proto jsou často vyhledávány tenisty, hokejisty nebo golfisty, kteří díky tomuto typu strojů mohou zlepšit svůj odpal. Robustní ocelová konstrukce zajišťuje maximální stabilitu stroje. Kladkový stroj je možné dolnit o řadu adaptérů, které Vám pomohou dostat maximum cviků i z běžné horní / spodní kladky.

Zobrazit více
Zobrazit méně