Plavková sezóna je za rohem! Opravdu extrémní jarní slevy Vás určitě potěší a zpříjemní Vám nákup u nás!

Litinové kettlebelly

Litinový kettlebell s rukojetí je vyroben z jednoho pevného kusu a je skvělou volbou pro každý trénink. Kettlebelly vám pomohou v rozvoji síly a dynam ......

Litinový kettlebell s rukojetí je vyroben z jednoho pevného kusu a je skvělou volbou pro každý trénink. Kettlebelly vám pomohou v rozvoji síly a dynamiky. Jsou vhodné zejména pro posílení dolní části zad, nohou, ramen a rukou.

Cvičení s kettlebelly je jednoduché, bezpečné a jsou velice populární ve funkčním tréninku nebo crossfitu. Úsilí spojené se zvedáním kettlebellu zvyšuje vaši sílu, výdrž, rovnováhu a obratnost. Při pravidelném cvičení s kettlebellem se zlepší váš kardiovaskulární systém. 

U litinových kettlebellů platí navíc to, že čím je větší hmotnost, tím se zvětšuje i samotná kettlebell. Nevýhodou může být například možnost poškrábání kettlebellu během cvičení. V závislosti na velikosti vašich rukou můžete věnovat zvláštní pozornost průměru držadel. Očekávejte, že průměr úchytu se pohybuje od 30 do 31 mm a u těžších až do 38 mm. Levnější kettlebelly mohou mít velmi úzké úchyty, které je téměř nemožné během cvičení držet. Rozhodně je dobré vyhnout se kettlebellům s hubenými držadly. Pro některé pohyby budete potřebovat obě ruce, aby se vešly dovnitř držadla, aniž by byly příliš těsné nebo nepohodlné.

Zobrazit více
Zobrazit méně