Plavková sezóna je za rohem! Opravdu extrémní jarní slevy Vás určitě potěší a zpříjemní Vám nákup u nás!

AIR trenažéry

AirBike či AirRower je speciální vzduchový rotoped nebo veslařský trenažér využívající zátěž tvořenou odporem vzduchu, která se přizpůsobí celkové úro ......

AirBike či AirRower je speciální vzduchový rotoped nebo veslařský trenažér využívající zátěž tvořenou odporem vzduchu, která se přizpůsobí celkové úrovni a individuálním možnostem cvičícího. Intenzita tréninku se navyšujete v závislosti na stoupající rychlost. Čím aktivněji se pohybujete, tím roste i odpor. Tudíž efektivitu tréninku máte plně ve své režii.

Namísto běžného rotopedu nebo veslovacího trenažéru je tento typ silového kola velice komplexní a umožňuje tak zapojit více svalových skupinJeden z benefitů tohoto typu rotopedu jsou pohyblivá madla propojena s pedály a ventilátorem navzájem, jejichž prostřednictvím kombinujete synchronně nohy a celou horní polovinu těla, jako jsou ruce, záda nebo prsní a břišní svaly.

V současné době je využíván nejen v crossfitových tělocvičnách, kardio zónách nebo profesionálních fitness centrech, ale stoupá zájem pro jeho využití také v rehabilitačních zařízení a domácích posilovnách.

Zobrazit více
Zobrazit méně