Plavková sezóna je za rohem! Opravdu extrémní jarní slevy Vás určitě potěší a zpříjemní Vám nákup u nás!

Posilovací stroje s cihličkami

Posilovací věže nebo také Home gym patří v dnešní době k neoblíbenějším posilovacím strojům pro kondiční cvičení doma či pro lehké komerční využití. N ......

Posilovací věže nebo také Home gym patří v dnešní době k neoblíbenějším posilovacím strojům pro kondiční cvičení doma či pro lehké komerční využití. Nabízejí velkou škálu pozic pro různé cviky a jsou skvělou možností, jak zpevnit a zesílit svaly celého těla. Součástí většiny posilovacích věží je také zátěžový sloupec z menších částí (cihliček), díky kterým si můžete sami zvolit váhu závaží a přidávat nebo ubírat náročnost cviků. Do našeho sortimentu zařazujeme jen kvalitní posilovací stroje, které mají přesné kovové cihličky, nikoliv cihličky z plastu nebo kovu, který je v plastu zalit. Tato přesnost cihliček má velký vliv na celý chod stroje a provedení cviku.

Posilovací věže je pak vhodné doplnit některými prvky domácí posilovny, aby škála cviků byla rozmanitější a nebo v případě, že posilovaní určitých partií posilovací věž neumožňuje provádět tak, aby byl cvik proveden intenzivně. Z našich zkušeností si zákazníci posilovací věže doplňují zejména o lavici na břicho a polohovací lavici, kde mohou provádět cviky s jednoručkami. Lidé, kteří mají sedavé zaměstnání si ještě doplňují tento soubor o posilovací lavice na záda - hyperextenze. Není na škodu přidat ještě podložku na cvičení a nějaký kardiopřístroj a máte posilovnu, kde můžete trávit spoustu volného času. Pokud tedy plánujete zařídit si domácí posilovnu, pak je posilovací věž tím nejlepším řešením, které vám určitě doma nesmí chybět.

Zobrazit více
Zobrazit méně