Plavková sezóna je za rohem! Opravdu extrémní jarní slevy Vás určitě potěší a zpříjemní Vám nákup u nás!

Kotouče pogumované 50 mm

Gumové kotouče s otvorem 50 mm jsou nejvyhledávanějším typem kotoučů jak majiteli fitness center, tak domácími uživateli. Kotouče jsou nepostradateln ......

Gumové kotouče s otvorem 50 mm jsou nejvyhledávanějším typem kotoučů jak majiteli fitness center, tak domácími uživateli. Kotouče jsou nepostradatelnou částí všech posiloven a slouží jako závaží pro všechny typy os s průměrem 50 mm. Naše společnost prodává kotouče samostatně i v setech. V naší nabídce najdete kotouče od značek ATX, ARSENAL nebo IRONLIFE. Kotouče vyších vah jsou vyrobeny s úchopy, aby se ulehčila manipulace s kotouči a zjednodušilo se jejich uskladnění.

Kotouče značek ARSENAL a IRONLIFE je skvělá volba pogumovaných kotoučů pro použití pro posilovací stroje na volné váhy, pro nakládací činky a posilovací benchpress lavice. Nejsou vhodné pro pozdvihy a odhazování, aby se nepolámaly madla kotoučů. Pogumované olympijské kotouče IRONLIFE jsou uživatelsky velmi přívětivé a za velmi solidní cenu, přestože se jedná o potah prémiovým gumovým materiálem. Pogumovaný kotouč pomáhá chránit vaši domácí tělocvičnu a další povrchy před případným dopadem na zem. Kromě zvýšené ochrany pomáhá gumová vrstva minimalizovat hluk v domácí posilovně při cvičení. Naši zákazníci, kteří cvičí brzy ráno, funkci těchto kotoučů milují, protože jim pomáhají zabránit tomu, aby byli příliš hlasití při zvedání a způsobování nežádoucí ruch v domě, zejména tam, kde ještě ostatní spí.

Pokud chcete používat kotouče na různé typy pozdvihů, popř. hledáte kotouče na odhoz a vzpírání, doporučíme Vám, abyste navštívili vedlejší podkategorii Kotouče BUMPER. Pogumované kotouče typu BUMPER jsou přímo určeny pro posilování s většími váhami, pro odhozy a pozdvihy.

Zobrazit více
Zobrazit méně