Plavková sezóna je za rohem! Opravdu extrémní jarní slevy Vás určitě potěší a zpříjemní Vám nákup u nás!

Stojany na dřepy

Cviky dřepů jsou skvělou formou cvičení a poskytují základ pro silový trénink. Stojan na dřepy Squat stand jsou extrémně všestranným a odolným pomocní ......

Cviky dřepů jsou skvělou formou cvičení a poskytují základ pro silový trénink. Stojan na dřepy Squat stand jsou extrémně všestranným a odolným pomocníkem během posilovacího tréninku. Jsou relativně kompaktní a vejdou se do rohu domácí posilovny. Stabilní a odolná konstrukce je speciálně navržna a uzpůsobena pro dřepování. Podporuje Vaši váhu při provádění variací dřepů. Konstrukce se skládá obyčejně ze dvou stojen, které jsou navzájem spojeny příčnicí. Jeden z hlavních důvodů používání stojanu na dřepy je bezpečnost. Kvalitní stojan na dřepy by měl obsahovat bezpečností zarážky nebo popruhy. Často bývá doplněn o bezpečnostní zarážky, které jsou výškově nastavitelné nebo ze zadní části trny, které slouží pro uskladnění kotoučů.

Pro zákazníky, kteří nemají možnost umístit stojan na dřepy a volí jen výsuvné stojany, doporučujeme vzhledem k bezpečnosti takové stojany, které nestojí solitérně, ale jsou dole spojeny příčnicí pro větší stabilitu a tedy bezpečnost.

Další výhodou stojanu na dřepy je jeho univerzálnost. Kromě dřepů je možné některé stojany využít také na tlaky na ramena, benchpress a další nepřeberné množství cviků. Squat rack je určen pro trénink s olympijskou osou a volnými váhami, na hrazdě pak můžete procvičit horní polovinu těla. Stojany jsou vyrobeny z masivní oceli, o stabilitu se mimo jiné stará i pogumovaná protiskluzové základna.

Zobrazit více
Zobrazit méně