ATX LINE; Fixace nohou pro lavice Ab Option
Kód produktu: ATX-OP-ABA
Doprava a platba
Tento upgradovaný přídavný modul od ATX pro posilování břišních svalů. Tento adaptér je navržen tak, aby se snadno připojil k běžné tréninkové lavici a poskytl vám možnost cíleně posilovat břišní svaly formou sedů-lehů. Nástavec je vybaven vysoce kvalitními polyuretanovými válečky pro potlačení nepříjemných otlaků. Díky tomuto nástavci se posilovací lavice stává víceúčelovým nástrojem pro komplexní posilování svalů celého těla. Vychutnejte si pohodlný a účinný trénink břišních svalů s ATX® AB-Option!
Snadné připojení k posilovacím lavicím ATX:
- ATX-MBX-520-II
- ATX-MBX-650-II
- ATX-MBX-660-II
- ATX-MBX-750-II
Parametry
| Barva | Černá - chrom |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Norma | EN 20957 - H |
| Výška | 31 cm |
| Váha | 4,8 kg |
| Šířka | 48 cm |
| Délka | 63 cm |
| Nosnost | 150 kg |









