Upevnenie nôh pre lavičky ATX
Tento vylepšený prídavný modul od spoločnosti ATX na posilňovanie brušných svalov. Tento adaptér je navrhnutý tak, aby sa dal ľahko pripojiť k bežnej tréningovej lavici, čím získate možnosť zamerať sa na posilňovanie brušných svalov vo forme sedacích úchopov. Nástavec je vybavený kvalitnými polyuretánovými valčekmi, ktoré bojujú proti nepríjemným otlakom. Vďaka tomuto nástavcu sa posilňovacia lavica stáva viacúčelovým nástrojom na komplexné posilňovanie svalov celého tela. Vychutnajte si pohodlné a účinné cvičenie brušných svalov s ATX® AB-Option!
Jednoduché pripojenie k tréningovým laviciam ATX:
- ATX-MBX-520-II
- ATX-MBX-650-II
- ATX-MBX-660-II
- ATX-MBX-750-II
| Farba | Černá - chrom |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Norma | EN 20957 - H |
| Výška | 31 cm |
| Hmotnosť | 4,8 kg |
| Šířka | 48 cm |
| Dĺžka | 63 cm |
| Nosnosť | 150 kg |









