IMPULSE, Rovná lavice záda
Polohovací posilovací lavice od Impulse Fitness na hyperextenzi, neboli na zádové svalstvo. Opora pro stehna zajišťuje větší jistotu pro vhodnou polohu a větší stabilitu během cvičení. S touto polohovací lavicí lze intenzivně procvičit a zpevnit spodní část zádového svalstva, posílit svaly hýžďové, zadní číst stehen, mezilopatkové svaly a trapézy.
Klíčové vlastnosti
-
Lavice pro procvičení zádového svalstva
-
Extra široká konstrukce zaručuje stabilitu
-
Konstrukce ošetřena nátěrem pro zvýšení odolnosti vůči poškrábání a korozi
-
Opora pro stehna zajišťuje správné zaujmutí vhodné polohy těla
-
Protiskluzové pogumované nohy pro ochranu podlahy
-
Je vhodná pro všechny zákazníky, kteří trpí "sedavým zaměstnáním"
-
Úhel náklonu lze měnit podle schopností cvičícího
-
Snadno nastavitelná výška opěry nohou
-
Přizpůsobeno podle výšky uživatele
-
Velice pohodlné pěnové polstrování
-
Celková nosnost: 150 kg

Záruční doba: 24 měsíců
| Barva | Stříbrná |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Norma | EN 20957 - H |
| Přepravní kolečka | Ne |
| Výška | 109 cm |
| Váha | 31 kg |
| Šířka | 74 cm |
| Délka | 136 cm |
| Nosnost | 150 kg |
| Text 1 | Polohovací opěra nohou |



