IRONLIFE; Olympijská osa Profi Lifting Bar 2200/50 mm, nosn. 900 kg, CHROM MAT
Profesionální olympijská osa IRONLIFE Pro Lifting Bar o celkové délce 2200 mm a otočnými trny o průměru 50 mm. Je vyrobena z kvalitní tvrzené oceli s chromovou úpravou, která zabraňuje korozi. Povrch středové části je navržen s pohodlným rádlováním, které dodává jistější pocit úchopu a tím zaručuje bezpečnější cvičení. Osa s mezinárodním označením rukojeti IWF/IPF a hmotností 20 kg nabízí vysokou tvrdost v tahu a byla testována až na 900 kg (2000 LB) zátěže. Osa je určená pro náročný silový trénink a bude Vám dobře sloužit v domácí posilovně i v posilovnách profesionálního charakteru.
Klíčové vlastnosti
-
Osa obouruční 2200/50 mm, odolná proti ohybu
-
Uzávěry a kotouče NEJSOU součástí dodávky osy
-
Materiál: vyrobena z vysoce kvalitní tvrzené oceli
-
Osa splňuje standardní rozměry dle mezinárodních norem WF a IPF
-
Průměr trnu na závaží: O 50 mm x 420 mm
-
Chromový povrch osy má vynikající odolnost vůči korozi a má nízké otěrové vlastnosti
-
Vhodná pro náročnější použití, fitness centra, menší posilovny, domácí posilovny
-
Vhodný pro všechny hmotnosti kotoučů s otvorem 50 mm
-
Kvalitní, dokonale vyvážená otočná ložiska
-
Úchopová část opatřena vroubkovanou protiskluzovou plochou s extra přilnavostí pro pevnější a jistější stisk
-
Testována na maximální zatížení až do 900 kg (2000 lb)
-
Vnitřní rozteč pro úchop: 1300 mm
-
Rukojeť o O 28 mm
-
Hmotnost: 20 kg

| Barva | Stříbrná |
|---|---|
| Materiál | Chrom |
| Otočné konce s ložisky | Ano |
| Oválné madlo činky | Ano |
| Uzávěry (matice) v ceně výrobku | Ne |
| Váha | 20 kg |
| Nosnost | 900 kg |
| Vnitřní rozteč pro uchopení | 1300 mm |
| Průměr konců osy | 50 mm |
| Délka osy | 2200 mm |
| Délka trnu na závaží | 420 mm |
| Určení | Pánská |
| Typ osy | Powerlifting |
| Průměr úchopu | 28 mm |






























