ATX LINE; Olympijská osa Training Bar 2200/50 mm, 20 kg - BLACK OXID
Olympijská osa ATX Training Bar Black Oxide o celkové délce 2200 mm a průměru otočných konců 50 mm má úchopy o průměru 28 mm. Osa je opatřena povrchem z černého oxidu a konce jsou potaženy odolným nikl-fosforem. Úchopy jsou vybaveny protiskluzovým povrchem tvořeným vroubkovanou plochou s extra přilnavostí. Ta zajišťuje protiskluzovost a tudíž i bezpečnější provedení cviků. Osa bude dobře sloužit v domácí posilovně i v posilovnách profesionálního charakteru. S mezinárodním označením rukojeti IWF/IPF - 910/810 mm nabízí vysokou tvrdost v tahu 165 000 PSI. Osa je vyrobena z tvrzené chromované oceli a testována na 400 kg zátěže. Ať už potřebujete olympijskou osu na CrossFit, vzpírání nebo powerlifting, osy ATX splňují ty nejextrémnější požadavky pro Váš trénink.
Klíčové vlastnosti
-
Profesionální tréninková osa vhodná i pro těžký silový trénink
-
Osa obouruční 2200/50 mm, s přesným rýhováním, odolná proti ohybu
-
Uzávěr NENÍ součástí dodávky osy, stejně tak ani kotouče
-
Vysoce kvalitní tvrzená ocel podle EN 102775-5
-
Mezinárodní označení rukojeti IWF/IPF - 910/810 mm
-
Materiál: vysoce kvalitní ocel podle EN 102775-5
-
Průměr trnu na závaží: O 50 x 410 mm
-
Povrch osy opatřen vrstvou matného nikl-fosforového povlaku odolný proti opotřebení a korozi
-
Pro náročnější použití, fitness centra, menší posilovny i domácí posilovny
-
Vhodný pro všechny hmotnosti kotoučů s otvorem 50 mm
-
Rukojeť o O 28 mm, vhodná i pro uživatele s menšíma rukama
-
Kvalitní, dokonale vyvážená otočná ložiska
-
Vnitřní rozteč pro uchopení: 1310 mm
-
Maximální nosnost: až do 400 kg
-
Hmotnost: 20 kg +/- 1%
Důležité informace:
-
Pevnost v tahu: 165 000 PSI

Mezní hodnoty zatížení specifické pro aplikaci
Druh přenosu zatížení |
Maximální zatížení činky |
Druh cvičení |
| Široká rukojeť - maximální zatížení | 400 kg | Bench Press |
| Střední šířka rukojeti - snížené zatížení | 300 kg | Mrtvý tah |
| Úzká šířka rukojeti - minimální zatížení | 200 kg | Dřepy |

Záruční doba: 24 měsíců
| Barva | Černá | Stříbrná |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Otočné konce s ložisky | Ano |
| Oválné madlo činky | Ano |
| Uzávěry (matice) v ceně výrobku | Ne |
| Váha | 20 kg |
| Nosnost | 400 kg |
| Vnitřní rozteč pro uchopení | 1310 mm |
| Průměr konců osy | 50 mm |
| Délka osy | 2200 mm |
| Délka trnu na závaží | 410 mm |
| Určení | Pánská |
| Typ osy | Training |
| Průměr úchopu | 28 mm |
| IPF | bez IPF |









































