FORCE USA; Leg Press Hack Squat Combo V2, 4v1
Vylepšená verze Force USA® 45 Degree Leg Press & Hack Squat Combo pro rok 2023!
Jedná se o základní jednotku pro jakoukoli komerční posilovnu nebo opravdové nadšence domácího fitness. Tento stroj kombinuje čtyři stanoviště do jedné kompaktní jednotky, jako je tradiční leg press, hack dřep, tah vpřed nebo zvedání lýtek. Takže můžete plně rozvíjet sílu spodní části těla a vybudovat tak pevné nohy. Díky dvěma bezpečnostním rukojetím na každé straně stroje a pěti pozicím bezpečnostního uzamčení můžete maximálně využít svůj trénink.
Použít lze tyto kotouče:
Při sundání redukce lze použít kotouče s otvorem 25 mm
Při sundání redukce lze použít kotouče s otvorem 30 mm, drobná vůle u strojů Leg press není znatelná, zejména při použití pružiny 25 mm
Standardní jsou pro tento leg press kotouče s otvorem 50 mm
Klíčové vlastnosti
Vylepšená síla, svařování konstrukce- Posilovací lavice v 45stupňovém designu
- Uzpůsobena pro efektivní a širokou škálu posilování nohou
- Masivní a pevná rámová konstrukce vyrobena z nejkvalitnější oceli 13 GA a 11 GA ocelových spojů pro vysoké zatížení
- Prodloužené a ergonomičtější bezpečnostní rukojeti pro lepší kontrolu při cvičení
- Pevně svařovaná konstrukce s práškovým nástřikem odolném proti poškrábání
- Rozměry konstrukce: (d) 220 x (š) 164 x (v) 162 cm
- Pohodlné vinylové polstrování komerční třídy, odolném proti vlhkosti
- Horní a spodní ocelová plošina vylepšena o přilnavější materiál
- 4 dlouhé odkládací trny na kotouče standardní velikosti
- Délka trnů závaží : 2 x 34 cm a 2 x 20 cm
- Kotouče NEJSOU součástí stroje - lze dokoupit samostatně
- 2 trny pro cvičení s odporovou gumou
- Max. hmotnost uživatele: 500 kg
- Leg press - pomáhá posilovat dolní polovinu těla
- Hack dřep - zaměřuje se na kvadricepsy, hamstringy a hýžďové svaly, nabízí ramena s polstrováním přizpůsobitelná pro každého s různou výškou a 5 pozic bezpečnostního uzamčení a několik úhlů podnože
- Tah vpřed (Forward Thrust) - umožňuje provádět cviky na tah vpřed, pokud si stoupnete na kovovou podlahovou desku a čelem dopředu k podložce
- Výpony lýtek (Calf Raise) - součástí nástavec, pomocí kterého rozvíjíte lýtkové svaly
- Odnímatelná zádová opěrka / nožní podpěra do 5 různých úhlů
- Lze snadno nastavit a uzamknout pomocí bezpečnostních madel po obou stranách a dalších komponentů
- Šířka sedáku: 40 cm

| Barva | Stříbrná |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Norma | EN 20957 - S |
| Polohovací opěra zad | Ano |
| Polohovací sedák | Ano |
| Přepravní kolečka | Ne |
| Semi-profi | Ano |
| Výška | 162 cm |
| Váha | 177 kg |
| Šířka | 164 cm |
| Délka | 220 cm |
| Nosnost | 500 kg |
| Délka trnu na závaží | 340 mm |
| Text 1 | Délka trnu pod vozíkem 190 mm |
| Home | Ano |








































