IMPULSE; SL7035 FLAT BENCH
Kód produktu: SL7035
Doprava a platba
Rovná lavice IMPULSE ze série Sterling je naprostým základem pro domácí i komerční fitness prostory. Lavice se vyznačuje čistým a moderním designem, vysokou pevností a stabilitou. Cvičení s lavicí patří do kteréhokoliv cvičebního plánu. Její univerzální využití při cvičení s jednoručními činkami je nedocenitelné.
Klíčové vlastnosti
- Kvalitní a designová řada Sterling
-
Možnost pevného ukotvení
-
Materiál silný 2,5 mm
-
Moderní a elegantní design
-
Kvalitní zpracování

Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Norma | EN 20957 - S |
| Přepravní kolečka | Ano |
| Profi | Ano |
| Semi-profi | Ano |
| Výška | 42,5 cm |
| Váha | 25,5 kg |
| Šířka | 63 cm |
| Délka | 128 cm |
| Nosnost | 550 kg |
| Home | Ano |
Ke stažení
SL7035 Flat Bench_manual
(pdf, 486.4 kB)
sk_138519ce5e019d6332ee7bae05724547.pdf
(pdf, 919.9 kB)
en_273b377077d656edaa6fc6d77645229c.pdf
(pdf, 910.8 kB)
sk_138519ce5e019d6332ee7bae05724547.pdf
(pdf, 919.9 kB)
sk_f146fb3ef3f3f976054269763724acdc.pdf
(pdf, 1.1 MB)
en_273b377077d656edaa6fc6d77645229c.pdf
(pdf, 910.8 kB)
sk_b3029471e375fda1176cc1eaebcc5487.pdf
(pdf, 1.1 MB)
en_846440a779d82314e2d8076202b6af55.pdf
(pdf, 1.1 MB)
en_9e1dd3c6b8458d5b3d64637215c04ae2.pdf
(pdf, 1.1 MB)


