Lavička s činkami IRONLIFE
Univerzálna posilňovacia lavica Lavička s činkami z kolekcie IRONLIFE ideálne na cvičenie s činkami. Poskytuje rôzne cviky na celé telo, ako sú cviky na bicepsy, tlaky na ramená, tréning brušných svalov, posilňovanie nôh a ďalšie. Vysokokvalitná konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele zaisťuje veľkú stabilitu počas cvičenia a umožňuje nosnosť až 200 kg. Viacpolohové nastavenie možno ľubovoľne prispôsobiť podľa typu cvičenia. Vysoko priedušné a ľahko udržiavateľné polstrovanie zaručuje pohodlie počas tréningu. Lavica kompaktných rozmerov šetrí váš priestor a je vhodným vybavením do každej domácej posilňovne.
Klíčové vlastnosti
- Vícepolohová posilovací lavice v moderním designu
- Stabilní a silná konstrukce s vysokou pevností, vyrobena z kvalitní nerezové oceli
- Velikost konstrukce: (d) 150 x (š) 50 x (v) 120 cm
- Disponuje prodyšným a snadno udržovatelným polstrováním pro větší komfort během cvičení
- Bezpečné stabilní nohy s protiskluzovým povrchem pro extra přilnavost a ochranu podlahy
- Kompaktní rozměry snadné pro uložení lavice
- Barevná kombinace: černo - červená
- Maximální nosnost: do 200 kg
- Ergonomicky navržena opěra zad nastavitelná do 8 poloh
- Možnost nastavení i do negativního sklonu
- Velice snadné a bezpečné nastavení pomocí upevňovacího kolíku
- Robustní opěrky nohou
- Vhodné pro cviky typu sed/leh

| Farba | Červená | Černá |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Polohovacie sedadlo | Ano |
| Prepravné kolesá | Nie |
| Výška | 120 cm |
| Hmotnosť | 16 kg |
| Šířka | 50 cm |
| Dĺžka | 150 cm |
| Nosnosť | 200 kg |









