Univerzálna posilňovacia lavica IRONLIFE 503BA
Vďaka univerzálnej posilňovacej lavici od spoločnosti IRONLIFE môžete vykonávať veľké množstvo cvikov. Lavica je ideálna na domáce cvičenie a je vhodná pre začiatočníkov, ako aj pre tých, ktorí častejšie cvičia s činkami s nižšou hmotnosťou. Lavica je vybavená expandérmi imitujúcimi ľahkú činku, a preto nemusíte nutne kupovať činky. Lavicu možno sklopiť, aby bolo možné cvičiť v ľahu a precvičovať brušné svaly.
Klíčové vlastnosti
-
Multifunkční posilovací lavice ve stylovém modro-černém designu
-
Ergonomicky navržené polohovací opěra zad i sedadlo
-
Pevný a odolný materiál, který poskytuje dobrou stabilitu
-
Podšívka s vysokou hustotou poskytuje větší pohodlí
-
Praktické zadní přihrádky na uložení činek
-
Fixace nohou pro cviky leh-sed

| Farba | Černo - modrá |
|---|---|
| Norma | EN 20957 - H |
| Polohovacie podpera | Ano |
| Polohovacie sedadlo | Ano |
| Prepravné kolesá | Nie |
| Výška | 105 cm |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Šířka | 39 cm |
| Dĺžka | 75 cm |
| Nosnosť | 120 kg |























