Cerakote ATX LINE 2200/50 mm, 20 kg - ČERVENÁ
Multifunkčná náprava ATX v červenej farbe. Povrch zaručuje dobrú priľnavosť a je vysoko odolný voči korózii. Táto náprava s celkovou dĺžkou 220 cm ,medzinárodným označením rukoväte IWF/IPF - 910/810 mm a hmotnosťou 20 kg ponúka vysokú pevnosť v ťahu 190 000 PSI a zároveň je flexibilná a odolná. Vhodné na silový tréning, vzpieranie alebo silový tréning.
Klíčové vlastnosti
-
Osa obouruční 2200/50 mm, odolná proti ohybu
-
Uzávěr NENÍ součástí dodávky osy, stejně tak ani kotouče
-
Vysoce kvalitní tvrzená ocel podle EN 102775-5
-
Mezinárodní označení rukojeti IWF/IPF - 910/810 mm
-
Průměr trnu na závaží: Ø 50 mm x 415 mm
-
Povrch osy má vynikající odolnost vůči korozi a má nízké otěrové vlastnosti
-
Pro náročnější použití, fitness centra, menší posilovny i domácí posilovny
-
Vhodný pro všechny hmotnosti kotoučů s otvorem 50 mm
-
Rukojeť o Ø 28,5 mm, vnitřní rozměr rukojeti: 1310 mm
-
Kvalitní, dokonale vyvážená otočná ložiska
-
Testována pro použití až 600 kg zátěže
-
Přesné rýhování - RGE 30 ° - střední
-
Hmotnost: 20 kg
Důležité informace:
-
Zkouška tahem podle DIN EN ISO 6892-1
-
Tvrdost dle Rockwell gem. : DIN EN ISO 6508-1
-
Pevnost v tahu: 190 000 PSI

| Farba | Červená |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Otočné konce s ložisky | Ano |
| Oválné madlo činky | Ano |
| Uzávěry (matice) v ceně výrobku | Ne |
| Hmotnosť | 20 kg |
| Nosnosť | 600 kg |
| Vnitřní rozteč pro uchopení | 1310 mm |
| Průměr konců osy | 50 mm |
| Délka osy | 2200 mm |
| Délka trnu na závaží | 415 mm |
| Určení | Pánská |
| Typ osy | Powerlifting |
| Průměr úchopu | 28,5 mm |














































