Olympijská tyč ATX LINE Ram Bar - Power Lifting Bar 2200/50 mm, úchop 28,5 mm
Olympijská os od ATX s celkovou dĺžkou 2200 mm a priemerom otočného konca 50 mm má rukoväte s priemerom 28,5 mm, ktoré sú vybavené protišmykovým povrchom pozostávajúcim z vrúbkovaného povrchu. To zaručuje odolnosť proti pošmyknutiu, a teda bezpečnejšie vykonávanie cvičení. Os dobre poslúži v domácej posilňovni, ako aj v profesionálnych telocvičniach. S medzinárodným označením rukoväte IPF 810 mm a hmotnosťou 20 kg ponúka vysokú pevnosť v ťahu 206 000 PSI. Je vyrobená z tvrdenej pochrómovanej ocele a testovaná na zaťaženie 700 kg. Či už potrebujete os olympijskej triedy pre CrossFit, vzpieranie alebo silový trojboj, osi ATX spĺňajú tie najextrémnejšie požiadavky na váš tréning.
Klíčové vlastnosti
-
Osa obouruční 2200/50 mm, Odolné proti ohybu
-
Uzávěr NENÍ součástí dodávky osy, stejně tak ani kotouče
-
Vysoce kvalitní tvrzená ocel podle EN 102775-5
-
Mezinárodní označení rukojeti IPF - 810 mm

-
Průměr trnu na závaží: Ø 50 mm x 420 mm
-
Pro náročnější použití, fitness centra, menší posilovny i domácí posilovny
-
Vhodný pro všechny hmotnosti kotoučů s otvorem 50 mm
-
Povrch osy má vynikající odolnost vůči korozi a má nízké otěrové vlastnosti
-
Rukojeť o Ø 28,5 mm a vnitřní rozměr rukojeti 1310 mm
-
Kvalitní, dokonale vyvážená otočná ložiska
-
Testováno pro použití až 700 kg zátěže
-
Hmotnost: 20 kg
Důležité informace:
-
Zkouška tahem : DIN EN ISO 6892-1
-
Tvrdost dle Rockwell gem. : DIN EN ISO 6508-1
-
Pevnost v tahu : 206 000 PSI
-
HRC (Tvrdost povrchu) : 44.0

Mezní hodnoty zatížení specifické pro aplikaci
Druh přenosu zatížení |
Maximální zatížení činky |
Druh cvičení |
| Široká rukojeť - maximální zatížení | 700 kg | Bench Press |
| Střední šířka rukojeti - snížené zatížení | 600 kg | Mrtvý tah |
| Úzká šířka rukojeti - minimální zatížení | 500 kg | Dřepy |

| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Otočné konce s ložisky | Ano |
| Oválné madlo činky | Ano |
| Uzávěry (matice) v ceně výrobku | Ne |
| Hmotnosť | 20 kg |
| Nosnosť | 700 kg |
| Vnitřní rozteč pro uchopení | 1310 mm |
| Průměr konců osy | 50 mm |
| Délka osy | 2200 mm |
| Délka trnu na závaží | 420 mm |
| Určení | Pánská |
| Typ osy | Powerlifting | IPF |
| Průměr úchopu | 28,5 mm |
| IPF | Ano |















































































