Olympijská tyč ATX LINE DEATH BAR 2200/50 mm, úchop 28,5 mm
Olympijská náprava od spoločnosti ATX s celkovou dĺžkou 2200 mm a priemerom otočných koncov 50 mm má úchyty spriemerom 28,5 mm, ktoré sú vybavené protišmykovým povrchom pozostávajúcim z vrúbkovaného povrchu. To zaručuje odolnosť proti pošmyknutiu, a teda bezpečnejšie vykonávanie cvičení. Os dobre poslúži v domácej posilňovni aj v profesionálnych telocvičniach. S medzinárodným označením rukoväte IWF/IPF 910/810 mm a hmotnosťou 20 kg ponúka vysokú pevnosť v ťahu 206 000 PSI . Je vyrobený z tvrdenej pochrómovanej ocele a testovaný na 700 kg zaťaženie. Či už potrebujete osu olympijskej kvality pre CrossFit, vzpieranie alebo silový trojboj, osi ATX spĺňajú tie najextrémnejšie požiadavky pre váš tréning.
Klíčové vlastnosti
-
Osa obouruční 2200/50 mm, odolná proti ohybu
-
Uzávěr NENÍ součástí dodávky osy, stejně tak ani kotouče
-
Vyrobena z vysoce kvalitní tvrzené a zároveň pružné oceli podle EN 102775-5
-
Pro náročnější použití, fitness centra, menší posilovny i domácí posilovny
-
Vhodná pro všechny hmotnosti kotoučů s otvorem 50 mm
-
Kvalitní, dokonale vyvážená otočná ložiska
-
Průměr trnu na závaží: Ø 50 mm x 420 mm
-
Mezinárodní označení rukojeti IWF/IPF - 910/810 mm
-
Průměr rukojeti: 28,5 mm, vnitřní rozměry rukojeti: 1310 mm
-
Testována pro použití až 700 kg zátěže
-
Hmotnost: 20 kg
Důležité informace:
-
Zkouška tahem : DIN EN ISO 6892-1
-
Tvrdost dle Rockwell gem. : DIN EN ISO 6508-1
-
Pevnost v tahu : 206 000 PSI
-
HRC (Tvrdost povrchu) : 44.0

Mezní hodnoty zatížení specifické pro aplikaci
Druh přenosu zatížení |
Maximální zatížení činky |
Druh cvičení |
| Široká rukojeť - maximální zatížení | 700 kg | Bench Press |
| Střední šířka rukojeti - snížené zatížení | 600 kg | Mrtvý tah |
| Úzká šířka rukojeti - minimální zatížení | 500 kg | Dřepy |

| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Otočné konce s ložisky | Ano |
| Oválné madlo činky | Ano |
| Uzávěry (matice) v ceně výrobku | Ne |
| Hmotnosť | 20 kg |
| Nosnosť | 700 kg |
| Vnitřní rozteč pro uchopení | 1310 mm |
| Průměr konců osy | 50 mm |
| Délka osy | 2200 mm |
| Délka trnu na závaží | 420 mm |
| Určení | Pánská |
| Typ osy | Powerlifting |
| Průměr úchopu | 28,5 mm |
| IPF | bez IPF |










































