Posilňovacia lavica ATX FLAT BENCH COMPACT, rovná
Lavica ATX je skvelou voľbou pre domácu alebo klubovú posilňovňu. Medzi hlavné výhody tejto lavice patrí kvalitná konštrukcia s nosnosťou až 600 kg. Čalúnenie celej lavice je vyrobené z veľmi odolného materiálu, je pohodlné a ľahko umývateľné. Okrem toho má lavica stabilné široké nohy z pevného oceľového profilu. Dizajn celej lavičky je veľmi príjemný a ocení ho široké spektrum používateľov.
Klíčové vlastnosti
-
Velice stabilní a lehká konstrukce v kompaktních rozměrech
-
Široká základna zabraňuje kolísání a převrácení během cvičení
-
Získaná certifikace podle normy EN 20957 I.II.IV třída S (pro profesionální použití)
-
Určena pro všechny typy provozů s maximálním zatížením až do 600 kg
-
Pohodlné polstrování o tloušťce 5,5 cm, zajišťuje komfort v průběhu cvičení
-
Pogumované nohy pro větší stabilitu a ochranu podlahy

| Farba | Černá |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Norma | EN 20957 - S |
| Prepravné kolesá | Nie |
| Výška | 45 cm |
| Hmotnosť | 17 kg |
| Šířka | 45 cm |
| Dĺžka | 110 cm |
| Nosnosť | 600 kg |



















