Posilňovacia lavica STERLING IMPULSE SL7011 FID BENCH
Polohovacia lavička Impulse Fitness. Séria SL patrí do kategórie športových zariadení pre komerčné prostredie. Ide o vysokokvalitné stroje a lavice s nadčasovým dizajnom. Séria pozostáva zo šestnástich prvkov, ktoré zabezpečujú dokonalé precvičenie celého tela. Lavice sú vyrobené z kvalitného materiálu a svojou konštrukciou sú navrhnuté tak, aby vyhovovali širokému spektru ľudí. Pri konštrukcii radu SL výrobcovia mysleli aj na údržbu. Jednoduchá údržba a manuálne nastavenie sú ďalšími výhodami série SL pre používateľov.
Klíčové vlastnosti
-
Polohovací lavice SL7011 FID BENCH v elegantním designu
-
Robustní konstrukce vyrobena z oceli
-
Barevná kombinace černo-červená s žlutými prvky pro intuitivní ovládání stroje
-
Kvalitní povrchová úprava ošetřena práškovým nástřikem odolná proti poškrábání
-
Snadné použití - jednoduché nastavení stroje
-
6 různých výškových nastavení opěrky zad
-
Integrovaná přepravní kolečka pro snadnou manipulaci
-
V černo-červeném provedení
-
Minimální údržba

| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Norma | EN 20957 - S |
| Počet výškových poloh | 6.0 |
| Polohovacie podpera | Ano |
| Polohovacie sedadlo | Ano |
| Prepravné kolesá | Áno |
| Profi | Ano |
| Semi-profi | Ano |
| Výška | 135 cm |
| Hmotnosť | 39 kg |
| Šířka | 67 cm |
| Dĺžka | 135 cm |
| Nosnosť | 400 kg |
| Home | Ano |




