IRONLIFE Olympijská tréningová tyč 2200/50 mm
IRONLIFE Professional Olympic Cross Training Bar s celkovoudĺžkou 2200 mm a otočné hroty s priemerom 50 mm. Je vyrobený z vysokokvalitnej kalenej ocele s chrómovou povrchovou úpravou, ktorá zabraňuje korózii. Povrch stredovej časti je navrhnutý s pohodlným zaoblením, ktoré poskytuje istejší pocit pri uchopení, čím zabezpečuje bezpečnejší tréning. Náprava s medzinárodným označením IWF/IPF s hmotnosťou 20 kg má vysokú pevnosť v ťahu a bola testovaná na zaťaženie až 680 kg. Os je určená na náročný silový tréning a dobre poslúži v domácej posilňovni aj v profesionálnych telocvičniach.
Klíčové vlastnosti
-
Osa obouruční 2200/50 mm, odolná proti ohybu
-
Uzávěry a kotouče NEJSOU součástí dodávky osy
-
Materiál: vyrobena z vysoce kvalitní tvrzené oceli
-
Osa splňuje standardní rozměry dle mezinárodních norem WF a IPF
-
Průměr trnu na závaží: Ø 50 mm x 420 mm
-
Chromový povrch osy má vynikající odolnost vůči korozi a má nízké otěrové vlastnosti
-
Vhodná pro náročnější použití, fitness centra, menší posilovny, domácí posilovny
-
Vhodný pro všechny hmotnosti kotoučů s otvorem 50 mm
-
Kvalitní, dokonale vyvážená otočná ložiska
-
Úchopová část opatřena vroubkovanou protiskluzovou plochou s extra přilnavostí pro pevnější a jistější stisk
-
Testována na maximální zatížení až do 680 kg (1 500 lb)
-
Vnitřní rozteč pro úchop: 1300 mm
-
Rukojeť o Ø 28 mm
-
Hmotnost: 20 kg

| Farba | Stříbrná |
|---|---|
| Materiál | Chróm |
| Otočné konce s ložisky | Ano |
| Oválné madlo činky | Ano |
| Uzávěry (matice) v ceně výrobku | Ne |
| Hmotnosť | 20 kg |
| Nosnosť | 680 kg |
| Vnitřní rozteč pro uchopení | 1300 mm |
| Průměr konců osy | 50 mm |
| Délka osy | 2200 mm |
| Délka trnu na závaží | 420 mm |
| Určení | Pánská |
| Typ osy | Training |
| Průměr úchopu | 28 mm |




























