Olympijská náprava ATX LINE 1850/50 mm, úchop 28 mm, hmotnosť 13,5 kg - BLACK
Profesionálna čierna olympijská os ATX s dĺžkou 185 cm a priemerom 50 mm s otočnými koncovkami je vhodná pre všetky olympijské činky s otvorom 50/51 mm. Rukoväte s priemerom 28 mm sú vybavené protišmykovým radlovaným povrchom pre extra úchop a pevné bezpečné uchopenie počas cvičenia. Os je vyrobená z vysokopevnostnej ocele a hladké konce sú vybavené otočnými ložiskami.
Klíčové vlastnosti
-
Profesionální obouruční osa ATX 1850/50 mm
-
Uzávěr NENÍ součástí dodávky osy, stejně tak ani kotouče
-
Vhodná pro všechna standardní závaží s průměrem 50/51 mm
-
Průměr trnu na závaží: Ø 50 mm x 250 mm
-
Včetně rádlování pro lepší přilnavost a bezpečný úchop
-
Kvalitní, dokonale vyvážená otočná ložiska
-
Rukojeť o Ø 28 mm a vnitřní rozteč 1270 mm
-
Vyrobena z vysoce pevné oceli opatřenou povrchem z černého oxidu
-
Vysoká nosnost: do 250 kg
-
Hmotnost: 13,5 kg

Mezní hodnoty zatížení specifické pro aplikaci
Druh přenosu zatížení |
Maximální zatížení činky |
Druh cvičení |
| Široká rukojeť - maximální zatížení | 250 kg | Bench Press |
| Střední šířka rukojeti - snížené zatížení | 200 kg | Mrtvý tah |
| Úzká šířka rukojeti - minimální zatížení | 160 kg | Dřepy |

| Farba | Černá |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Otočné konce s ložisky | Ano |
| Oválné madlo činky | Ano |
| Uzávěry (matice) v ceně výrobku | Ne |
| Hmotnosť | 13,5 kg |
| Nosnosť | 250 kg |
| Vnitřní rozteč pro uchopení | 1270 mm |
| Průměr konců osy | 50 mm |
| Délka osy | 1850 mm |
| Délka trnu na závaží | 250 mm |
| Určení | Pánská |
| Typ osy | Training |
| Průměr úchopu | 28 mm |












































