ATX LINE Posilňovač hrudných svalov; Fly Combo Furnace
ATX® Stove Fly Combo je špičkový posilňovací stroj na tréning prsných svalov a bočných a zadných častí ramien. Tento stroj ponúkavynikajúci tréningový zážitok vďaka vynikajúcej biomechanike a vysoko kvalitným komponentom.
Nosič závažia s guľou, otočné rukoväte a excentrické ramená s guľou zabezpečujú plynulý a jednoduchý tréning. Mimoriadne veľký rozsah pohybu a nastavenie obmedzovača rozsahu v rozsahu 5 stupňov umožňujú optimálne nastavenie počiatočnej/konečnej polohy. Horizontálna a dve vertikálne polohy rukovätí umožňujú presné zacielenie na požadovanú svalovú skupinu.
Klíčové vlastnosti
-
Evropská certifikace podle třídy EN 20957 I.II.IV-H (pro domácí použití)
-
Vysoce kvalitní povrchová úprava práškového lakování s matným černým finishem
-
Integrované háčky pro připevnění odporových gum
-
Protiskluzové gumové nožičky pro stabilní základnu a ochranu podlahy
- Vynikající vlastnosti hladkého chodu bez tření
- Hliníkové válečky a vozík na závaží osazeny kuličkovými ložisky
- Extra široký rozsah pohybu pro efektivní cvičení
- Vertikální a horizontální pozice úchopu pro přesné ovládání svalů
- Pogumování na úchopech zabraňují klouzání rukou
- 5 různých nastavitelných výchozích poloh
- Kombinované zařízení pro procvičení prsních svalů a zadních ramenních deltových svalů
- Pohodlně zpracovaný s kvalitním polstrováním
- 4 výškově nastavitelné polohy
- Standardní trny na závaží s Ø 30 mm
- Volitelně rozšiřitelné pomocí redukce (2 x 27 cm)
- BB-OA-PVC pro Ø 50 mm
- Vysoká nosnost: do 150 kg

| Farba | Černá |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Norma | EN 20957 - H |
| Výška | 174 cm |
| Hmotnosť | 66 kg |
| Šířka | 75 - 165 cm |
| Nosnosť | 150 kg |
| Délka trnu na závaží | 450 mm |
| Hĺbka | 106 cm |
| Home | Ano |






































