TUFF STUFF Multi Purpose Bench
The TUFF STUFF CMB-375 is a universal weight bench for various exercises with one-handed dumbbells. As an accessory, you can buy the TUFF STUFF CLC-385 pre-kicking and tripping adapter as well as the CPA-316 biceps counter.
The bench was created specifically for various exercises with one-handed dumbbells and for exercising the abdominal muscles. The back support can be positioned from a 90° perpendicular seated position, through a horizontal position to a negative incline bench position. High-quality padding increases comfort during exercise. For easy handling, the bench is equipped with transport wheels!
Exercises:
Exercises with one-handed dumbbells - biceps, triceps, shoulders, back
Klíčové vlastnosti
- Zaměření na detail: Kvalitní polstrování a robustní konstrukce zajišťují komfort a bezpečnost při každém cviku
- Pro výrobu je použita kvalitní ocel tř. 11 s oválným profilem a rozměr hlavních rámů posilovacích strojů a lavic je 95 x 45 mm. Tloušťka ocelové stěny je 2,5 mm
- Zaručená spolehlivost: Dlouholeté využití bez potřeby častých oprav nebo výměn
- Zahrnuje podporu pro přidržování nohou během cvičení
- 6 poloh nastavení opěry zad
- od negativního sklonu do 90°
- Pohodlné čalounění snadné na údržbu
- 4 polohy nastavení sedadla
- Pohodlné čalounění snadné na údržbu
- Integrovaná kolečka umožňují jednoduché přemístění lavice, kdekoliv potřebujete

✔ Doplňkové adaptéry, případně vyobrazené na demonstračních obrázcích výrobce, nejsou součástí ceny a dodávky a každý si je vybírá dle vlastního uvážení a individuálních potřeb. Doplňky vhodné k tomuto produktu naleznete níže v sekci "Související produkty" nebo v sekci "Příslušenství se slevou 10%".
Pro výrobu produktů Tuff Stuff je použita kvalitní ocel tř. 11 s oválným profilem a rozměr hlavních rámů posilovacích strojů a lavic je 95 x 45 mm. Tloušťka ocelové stěny je 2,5 mm.
Pokud hledáte ojedinělost a exkluzivitu ve fitness vybavení, můžete se na značku Tuff Stuff spolehnout, protože je to nejen špičkový fitness stroj, ale zároveň stylový doplněk každého moderního tréninkového prostoru.
Dokonalé řemeslné zpracování – každá část strojů i lavic je promyšlená do posledního detailu.
Luxusní design – produkty Tuff Stuff jsou nejen vysoce funkční, ale i vizuálně atraktivní.
Prémiové materiály – výrobky Tuff Stuff jsou vyrobeny z kvalitní oceli tř.11 oválného profilu 4“ x 2“ a mají elegantní povrchovou úpravu.
Ergonomický a stylový Tuff Stuff – je nejen pohodlný díky kvalitním koženkám, ale i vizuálně působivý.
Harmonie mezi funkčností a estetikou – spojuje profesionální výkon s moderním vzhledem.

| Color | Stříbrná |
|---|---|
| Material | Steel |
| Standard | EN 20957 - H |
| Počet výškových poloh | 6.0 |
| Backrest adjustment | Ano |
| Seat adjustment | Ano |
| Transport wheels | Yes |
| Semi-profi | Ano |
| Height | 132 cm |
| Weight | 46 kg |
| Width | 81 cm |
| Length | 168 cm |
| Weight Capacity | 272 kg |
| Náklon | 90° ° |
| Nosnost - uživatel i se závažím | 270 kg |
| Home | Ano |












