ATX Multibench RAS
Polohovatelná posilovací lavice ATX je ideální volbou pro domácí i klubovou posilovnu. Jedná se o lavici, která vydrží bez jakýchkoliv problémů zatížení až 400 kg. Vysoká stabilita a velice kvalitní polstrování je u tohoto prémiového modelu samozřejmostí. Lavici lze osadit adaptéry na procvičení spodní i horní poloviny těla. Opěra zad nabízí 15 poloh a lze ji polohovat i do negativního záklonu. Sedadlo je možné ve sklonu nastavit 3 krát. Lavice získala normu EN 20957 třída S. Lavici je tak možné použít i v klubových posilovnách. V zahraničí je však oblíbená především pro domácí použití.
| Color | Black |
|---|---|
| Material | Steel |
| Standard | EN 20957 - S |
| Backrest adjustment | Ano |
| Seat adjustment | Ano |
| Transport wheels | Yes |
| Height | 45 - 112 cm |
| Weight | 46 kg |
| Width | 76 cm |
| Length | 149 cm |
| Weight Capacity | 400 kg |






















