INSPIRE; Fusion Bench
Posilovací lavice Inspire Fusion je univerzální řešení pro domácí trénink s možností nastavení tří poloh sedáku a šesti poloh opěradla. Pod polstrováním navíc nabízí prostorné úložiště na veškeré vybavení. More
Product code: CFB1.1
Shipping and Payment
Posilovací lavice Inspire Fusion představuje univerzální řešení pro komplexní domácí trénink a zároveň nabízí stylové úložiště pro uskladnění veškerého potřebného vybavení. Umožní vám pohodlně cvičit na rovině, v náklonu, nebo ji využít při step-upech. Oproti běžným úložným lavicím je plně nastavitelná – nabízí tři polohy sedáku, šest poloh opěradla. Pod komfortním polstrováním a pevným rámem navíc ukrývá prostor na uložení až šesti párů činek i ostatních pomůcek, které chcete mít po ruce.
Klíčové vlastnosti
Konstrukce a rám
- Vyrobeno tak, aby vydržel roky každodenní zátěže
- Vysoce kvalitní ocelový rám, na kterém můžete sedět, opírat se nebo stát
- Práškový lak chrání proti poškrábání i korozi
- Obsahuje úchyty pro odporové gumy
- Ideální pro menší byty i prostorné domácí posilovny
Úložný prostor
- Praktičnost: Uloží vybavení a šetří místo
- Elegantní úložný prostor
- Pojme 6 párů činek, kettlebell a další příslušenství
- Upozorňujeme, že veškeré zobrazené příslušenství (činky, kettlebelly) není součástí lavice a je třeba dokoupit zvlášť!
Opěra zad
- 6 poloh nastavení
- Od strmého sklonu až po dokonalý rovný bench
- Hustě polstrovaný polštář pro komfort i při extra náročných sériích
- Snadno omyvatelné
- Barva koženky: Černá
Sedadlo
- 3 různých sklonů nastavení
- Hustě polstrovaný polštář pro komfort i při extra náročných sériích
- Snadno omyvatelný
- Černé čalounění
Snadná manipulace
- Snadno přemístitelné nebo uskladněné pomocí rukojeti a koleček

Upozornění
Tento produkt zahrnuje pouze lavici, bez vyobrazeného příslušenství.
Parameters
| Color | Black |
|---|---|
| Material | Steel |
| Backrest adjustment | Ano |
| Seat adjustment | Ano |
| Transport wheels | Yes |
| Height | 46 cm |
| Weight | 40 kg |
| Width | 38 cm |
| Length | 114,3 cm |
| Weight Capacity | 200 kg |



























