Úvod -> Homepage -> Vícepozicová posilovací věž IMPULSE IF8127
 

Vícepozicová posilovací věž IMPULSE IF8127

... kvalitní zpracování, šetří prostorem a nabídne procvičení celého těla
Vícepozicová posilovací věž IMPULSE IF8127 Společnost Impulse Fitness je stálicí naší nabídky pro segment klubových a profesionálních posilovacích strojů. V poměru ceny a výkonu se dlouhodobě jedná o jeden z nejoblíbenějších brandů mezi provozovateli komerčních posiloven. Dnes bychom Vám rádi představili novinku pro tento rok. Společnost Impulse Fitness připravila nový model vícepozicové multifunkční posilovací věže. Tato věž nese označení IMPULSE IF 8127 a klade si za cíl stát se řešením pro středně vytěžované posilovny. IF 8127 je ideální volbou pro školní posilovny, snadno může vytvořit jádro menšího klubového, nebo hotelového fitness.

Multifunkční posilovací věž Impulse IF8127, je plnohodnotná komplexní multifunkce, která kombinuje několik cvičebních pozic. Člověk tak získává možnost procvičit prakticky celé tělo. Podstatné je, že posilovací věž je vybavena samostatnými zátěžovými sloupci, díky tomu nabízí více pozic, kde mohou klienti cvičit zároveň. Navíc je možné rozšířit posilovací věž o další pozice a vytvořit tak jádro posilovny. Nabízí se možnost rozšíření skrze hrazdu IMPULSE IF Hrazda (IF8127opt) a HI/LOW kladku IMPULSE HI/LO Pulley (IF8125) na šesti-pozicový posilovací stroj. Výsledkem pak je stroj, který nabídne, mimo jiné i plnohodnotné protisměrné kladky, nebo hrazdu, pro posilování horní poloviny těla. Druhou možností, jak multifunkci rozšířit, je přikoupení druhé multifunkce IMPULSE IF8127 a opět použitím adaptéru IMPULSE Hrazda ( IT9027opt).

Stroj je designován tak, aby zvládl pracovat na relativně malém prostoru a prakticky bezúdržbově při provozu na úrovni menšího fitness, nebo školní, či hotelové posilovny. Kostra multifunkční věže je tvořena z kvalitní oceli. Pohodlí zaručuje především polstrování vyrobené z odolných materiálů. Uživatel získává efektivní způsob jak zlepšit svojí fyzickou kondici na malém prostoru. Posilovací stroj je odolný proti opotřebení a snadno jej udržíte v čistotě. Posilovací stroje ze série IMPULSE IF8 jsou opatřeny speciálním nátěrem, který zvyšuje odolnost. Díky tomu se stroje nepoškrábou tak snadno a nepodléhají korozi.

Pozice IMPULSE IF 8127
1. pozice - stahování horní kladky (horní zádové svalstvo, paže)
2. pozice - spodní kladka - veslování (spodní a horní zádové svalstvo)
3. pozice - tricepsové stahování - cviky na triceps
4. pozice - jednoruční úchop - cviky na paže a triceps


Hrazda IMPULSE IF
Jednoruční Hi/Low kladka IMPULSE IF
Multifunkční posilovací věž IMPULSE IF COMBO

< zpět
 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

Naše weby:

TOP ČERVEN 2022!

TOP ČERVEN 2022!

Univerzální posilovací lavice ADIDAS Sports Utility Bench!

Perfektní posilovací lavice vhodná pro cvičení s činkami a pro posilování břišních svalů. Velice pevná a kvalitní, a velmi snadno se ovládá polohování sedáku i opěry zad!

Moderní design
Nosnost do 136 kg
5 poloh nastavení opěry zad

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články