Úvod -> Homepage -> Sportovní centrum WALZEL
 

Sportovní centrum WALZEL

Ve volnočasovém centrum Walzlovka jsme pro Vás připravili posilovnu
Sportovní centrum WALZEL Sportovní a volnočasové centrum WALZEL je mimořádný projekt, který se snaží vyjít vstříc snaze o zachování historické architektonické kvality a zároveň zachovat stavbu použitelnou i pro dnešní generaci. Walzlovka byla postavena roku 1852. Téměř sto let žila produktivním životem, ale od roku 1940 jen chátrala a byl na ní žalostný pohled. Po 161 letech od první kolaudace oslavila Walzlovka kolaudaci druhou. Stará tkalcovna Walzlovka se změnila na nové Centrum Walzel a nyní sledujeme, jak nabírá druhý dech. Centrum Walzel si klade za úkol být místem Vašeho aktivního odpočinku, zábavy a obchodu. Zvýšit kvalitu životní úrovně a zpříjemnit pobyt všem obyvatelům a návštěvníkům Broumovska.

Součástí tohoto projektu bylo i vybudování fitness, zde nás zadavatel oslovil s žádostí o kompletní návrh a realizaci veřejné posilovny. Cílem bylo navrhnout posilovnu, která dokáže uspokojit širokou veřejnost a nabídne dostatek prostoru pro začínající, středně pokročilé i nejaktivnější sportovce, tak aby areál mohl přijímat i poptávky cílící na sportovní soustředění. Posilovnu jsme na základě zadaných dispozic navrhli včetně speciálních podlah do posiloven od společnosti SPORTEC. Na základě konzultací jsme vytvořili 2D a 3D návrhy dílčích zón této provozovny. Zónami jsme od sebe oddělili kardio, funknčí trénink, posilovací stroje a volné váhy. Zadavatel hledal ideální poměr mezi cenou a výkonem. Proto jsme pro realizaci cardio zóny a posilovacích strojů zvolili vybavení od IMPULSE group. Funkční zóna je vybavena doplňky z produktové dílny Jordan fitness, činková zóna pak produkty od spolčenosti ARSENAL a základ posilovny.

V posilovně WALZEL naleznete:

Cardio trenažéry PRO Eneregy
Posilovací stroje na cihličkyImpulse IT9
Posilovací lavice a stojany Impulse IT7
Činky, osy, kotouče a adaptery ARSENAL

< zpět
 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-17 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

TOP ÚNOR 2019!

TOP ÚNOR 2019!

POWER RACK BARBARIAN
AKCE 15.832 Kč

• Doprava zdarma
• Montáž zdarma
• Nosnost 400 kg
• Hrazda a dipy v ceně
• Nastavitelné zábrany

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články