Posilňovacia lavica ATX Multi bench
Kód produktu: ATX-MBX-620
Doprava a platba
Polohovatelná posilovací lavice značky ATX je skvělou volbou pro domácí nebo klubovou posilovnu. Jedná se o lavici, která vydrží bez jakýchkoliv problémů zatížení až 400 kg. Lavice získala dle normy EN 20957-1 zatřídění do kategorie S a je možné ji využívat také v klubových i hotelových fitness. V zahraničí je však oblíbená především pro domácí použití. Lavici můžete snadno polohovat do několika výchozích nastavení, která podporují trénink různých variant cviků s volnými váhami.
Parametre
| Farba | Černá |
|---|---|
| Norma | EN 20957 - S |
| Polohovacie podpera | Ano |
| Polohovacie sedadlo | Ano |
| Prepravné kolesá | Áno |
| Výška | 45-124 cm |
| Hmotnosť | 35 kg |
| Šířka | 70 cm |
| Dĺžka | 120 cm |
| Nosnosť | 400 kg |
Stiahnúť
36933-1302092225.pdf
(pdf, 497.3 kB)
36934-1302094603.pdf
(pdf, 852.8 kB)















