Rovná skladacia lavica IRONLIFE
Plochá posilňovacia lavica od spoločnosti IRONLIFE s nemenným sklonom a stabilnou konštrukciou navrhnutou pre vysoké zaťaženie.Lavicu možno použiť na cvičenie s činkami na lavičke alebo s jednoručkami . Okrem toho má praktickú rukoväť a skladací systém na jednoduché skladovanie. Posilňovacia lavica je vhodná na domáce posilňovanie.
Klíčové vlastnosti
-
Profesionální rovná lavička vhodná pro domácí použití
-
Velice stabilní a lehká konstrukce v kompaktních rozměrech se sklopným systémem
-
Široká základna zabraňuje kolísání a převrácení během cvičení
-
Určena pro všechny typy provozů s maximálním zatížením do 220 kg
-
Pohodlné polstrování s vysokou hustotou pro extra komfort v průběhu cvičení
-
Protiskluzové konce nohou pro větší stabilitu a ochranu podlahy
-
Snadná manipulace pomocí praktické rukojeti a integrovaných koleček

| Farba | Černá | Stříbrná |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Norma | EN 20957 - H |
| Prepravné kolesá | Áno |
| Výška | 45 cm |
| Hmotnosť | 41 kg |
| Šířka | 44 cm |
| Dĺžka | 128,5 cm |
| Nosnosť | 200 kg |
| Home | Ano |






