Úvod -> Homepage -> Podlaha do činkových zón Sportec STYLE
 

Podlaha do činkových zón Sportec STYLE

... kvalitní odhlučnění činkových a silových zón
Podlaha do činkových zón Sportec STYLE Zvažujete pořízení činkové zóny, nebo posilovny, kde budete pracovat s volnými váhami? V tom případě pravděpodobně i řešíte otázku volby správného povrchu. Potřebujete podlahu do posilovny, která dobře tlumí nárazy a to jak po straně faktického útlumu pádu závaží, tak po stránce utlumení hluku, který během cvičení vzniká. Vaše podlaha musí být vlhku a vodě odolná tak, abyste ji mohli snadno udržet v čistotě.

Všechny výše zmíněné atributy splňuje podlaha Sportec STYLE z produktové dílny společnosti Kraiburg. Celá jedna divize společnosti Kraiburg se specializuje výhradně na indoorové sportovní povrchy, které zaštiťuje brand Sportec©. Tato divize dodává povrchy do komerčních posiloven, fitness sálů i tělocvičen. Důraz je kladen jak na ekologii, která je nedílnou součástí filosofie firmy, tak na praktičnost povrchů, které splňují nejpřísnější normy a nároky západního evropského trhu. Společnost Kraiburg své produkty kompletně vyrábí ve své německé továrně.

Sportec STYLE je čtvercová podlaha která kromě již zmíněných výhod nabízí ještě jednu podstatnou inovaci. Sportec STYLE je podlaha, kterou extrémně jednoduše nainstalujete takřka kdekoliv díky dílcovému způsobu skládání podlahy (puzzle). Podlaha má vysoce elastický pružný povrch, který lze řezat a zkrátit dle půdorysu místnosti.

Základní parametry :
• Váha: 27 kg/1 m2
• Balení: 0,25 m2
• 4 dlaždice o rozměru 50 x 50 cm
• Tloušťka: 30 mm

Hlavní body :
• Elastický, pružný trvalý povrch
• Lze řezat
• Silná zvuková izolace
• Vysoká odolnost proti nárazu a odření
• Neklouzavý povrch
• Odolnost vůči vlhkosti
• Příjemná při chůzi
• Gumová podlaha
< zpět
 

Zákaznická podpora:

Po-pá: 8-16:30 hodin

Telefon: +420 220 981 452

Mobil: +420 724 500 960

Email: info@domafit.cz

Infolinka:

Po-ne: 8-20 hodin

Mobil: +420 724 500 960

 

Naše weby:

TOP ČERVEN 2022!

TOP ČERVEN 2022!

Univerzální posilovací lavice ADIDAS Sports Utility Bench!

Perfektní posilovací lavice vhodná pro cvičení s činkami a pro posilování břišních svalů. Velice pevná a kvalitní, a velmi snadno se ovládá polohování sedáku i opěry zad!

Moderní design
Nosnost do 136 kg
5 poloh nastavení opěry zad

 

SIX PAK TRAINER

SIX PAK TRAINER

Představujeme Vám naprostou novinku - Golfový trenažér SIX PAK TRAINER od americké značky TUFF STUFF! Tento multifunkční posilovací stroj je určený pro důkladné procvičení celého těla.
Unikátní golfová hůl dodávaná s tímto trenažérem Vám zajistí perfektní simulaci golfového švihu a tím procvičíte právě ty svalové skupiny v těle, které jsou nejvíce namáhány v létě během hry.

 

Splátky COFIDIS

Máte zájem o prodej na splátky?
Kontaktujte nás! Ve spolupráci s firmou COFIDIS Vám zprostředkujeme prodej vybraného zboží.

 

TOPlist

Váš nákupní košík je prázdný

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající DOMAFIT FITNESS, s.r.o. povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Copyright: Domafit Fitness 2013 - 2017
Mapa webu   PR články