IRONLIFE; PREMIUM Pro Lifting Bar 28 mm, 2200/50, nosn. 750 kg, 190K PSI, BLACK + CHROM
Prémiová olympijská osa P86B od IRONLIFE je rovná a vysoce kvalitní tyč z pružinové oceli ve variantě Black Oxide Grip. Rukojeti disponují protiskluzovým drážkováním, které zajišťuje pevné a stabilní držení. Tato osa je dlouhá 2200 mm dlouhá a má otočné konce s průměrem 50 mm. S mezinárodním označením rukojeti IWF/IPF a hmotností 20 kg, nabízí vysokou tvrdost v tahu 190.000 PSI. Vhodná je i pro powerlifting a tréninky nejtěžšího kalibru. Vyrobena z tvrzené chromované oceli.
Klíčové vlastnosti
-
Osa obouruční 2200/50 mm, odolná proti ohybu a vhodné pro powerliftery
-
Uzávěr NENÍ součástí dodávky osy, stejně tak ani kotouče
-
Vyrobena z vysoce kvalitní tvrzené oceli
-
Povrch osy má vynikající odolnost vůči korozi a má nízké otěrové vlastnosti
-
Vhodná do domácí posilovny i posiloven profesionálního charakteru
-
Průměr trnu na závaží 50 mm x 415 mm s jemným rýhováním
-
Vhodná pro všechny standardní kotouče s otvorem 50 mm
-
Tvrdá chromovaná rukojeť z černého oxidu
-
Ideální pro použití v posilovně nebo i domácím prostředí
-
Rukojeť o O 28 mm s vroubkovanou plochou proti prokluzům
-
Vnitřní rozteč rukojeti: 1315 mm
SOUTĚŽNÍ NORMA:
-
Úchop: 28 mm (olympijský standard)
-
Pevnost v tahu 190 000 PSI
-
Hmotnost osy: 20 kg
-
Z tvrdého chromu
-
8 nadměrných jehlových ložisek

| Barva | Stříbrná |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Otočné konce s ložisky | Ano |
| Oválné madlo činky | Ano |
| Uzávěry (matice) v ceně výrobku | Ne |
| Váha | 20 kg |
| Nosnost | 750 kg |
| Vnitřní rozteč pro uchopení | 1315 mm |
| Průměr konců osy | 50 mm |
| Délka osy | 2200 mm |
| Délka trnu na závaží | 415 mm |
| Určení | Pánská |
| Typ osy | Powerlifting |
| Průměr úchopu | 28 mm |


























