Posilovací stroj FORCE USA G12 All-In-One Trainer
Kód produktu: F-G12
Doprava a platba
Produkt již není v nabídce
Force USA G12 All-In-One Trainer přináší skutečně neuvěřitelný tréninkový zážitek. Tento posilovací stroj je navržen pro domácí nebo studiové uživatele, kteří jsou připraveni zintenzivnit svůj trénink. Multifunkční posilovna obsahuje Power Rack, funkční trenažér, Smith Machine, Dip Station, Chin-Up Station, Suspension Trainer Hook a Leg Press. Konstrukce je vyrobena z odolné oceli a kvalitně svařovaného rámu a je navržena akorát pro menší cvičební prostory.
Parametry
| Barva | Tmavě šedá |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Výška | 223 cm |
| Váha | 460 kg |
| Šířka | 200 cm |
| Váha závaží | 2 x 90 kg |
| Nosnost | 450 kg |
| Hloubka | 135 cm |
Ke stažení
F-G12_manual
(pdf, 16.1 MB)
























































