AIRO; Ergometr (generátor)
Profesionální ergometr AIRO FITNESS s elektromagnetickým brzdným systémem určený pro komerční i domácí použití, k rozvoji kondice a spalování podkožního tuku. Oceníte především jeho jednoduchost a nenáročný design. Součástí ergometru je velký, přehledný a snadno ovládatelný displej.
Pokud jste příznivci jednoduchých computerů bez zbytečných moderních aplikací a při Vašem tréninku preferujete výkon a vyčištění hlavy od pracovních aplikací, potom je tento trenažér určen přímo Vám. Držíme se filozofie, že trénink by měl probíhat také proto, aby si uživatel odpočinul od celodenního toku informací a neztrácel nervy při tréninku tím, že mu zase ta jeho appka nefunguje nebo ji nelze správně připojit. Pokud tedy dáváte přednost computerům, který ukazuje všechny Vaše základní tréninkové hodnoty a několik typických programú, budete s trenažéry AIRO velmi spokojeni. Rovněž kvalita Made in Taiwan je vždy zárukou vysoké kvality produktů.
Jednoduché computery AIRO ocení i provozovatelé fitness center, kde příliš chytré computery trenažérů často podléhají nezkušeným zákazníkům, kteří se snaží zajistit komaptibilitu se svým mobilním zařízením, což často vyústí v závadu celého zařízení.
Klíčové vlastnosti
- Ergometr s elektromagnetickým brzdným systémem
- Odpor: 16 úrovní
- Použití: Vhodné pro komerční i domácí použití
- Integrovaný praktický držák na láhev s vodou
- Přepravní kolečka pro snadnou manipulaci
- Rozměry: (d) 122,5 x (š) 64,8 x (v) 143,5 cm
- Doporučená nosnost: do 150 kg
- LCD/TFT: Přehledný
- Displej zobrazuje základní informace + výběr všech programů
- Ergonomické sedadlo s nastavitelnou výškou
- Široké pedály se snadno regulovatelnými řemínky

| Barva | Černá | Stříbrná |
|---|---|
| Držák na lahev | Ano |
| Generátor - nepotřebuje el.proud | Ano |
| Materiál | Ocel |
| Měření pulsu v madlech | Ano |
| Norma | EN 20957 - S |
| Podsvícení displeje | Ano |
| Přepravní kolečka | Ano |
| Programy | Ano |
| Výška | 143,5 cm |
| Váha | 62,3 kg |
| Šířka | 64,8 cm |
| Délka | 122,5 cm |
| Nosnost | 150 kg |
| Nosnost - uživatel i se závažím | 150 kg |
| Váha setrvačníku | 10 kg |








